https://www.youtube.com/watch?v=YQwXsgdFNrI

2011-12 arası bir ara 3D modası patlamıştı hatırlıyor musunuz ? 3D özellikli televizyon almayanı dövüyorlardı resmen. 😀 Telefonlarda bile çift kamera koyup 3D çekim özelliği kazandırmışlardı. 😀 Ancak millet sonradan gördü ki ultra gereksiz arkası gelmedi bu modellerin.

#HTC

HTC EVO 3D Review

PhoneArena reviews the HTC EVO 3D. Blasting its way to the top of Sprint's lineup, the HTC EVO 4G continues to be a renowned handset even to this day, but mo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Bu telefonun birde ekranı da 3d özellikliydi. Nitendonun 3ds modeli vardı onla aynıydı. Ha ama ne oldu işte tutmadı yapamadılar yok oldu gitti. Televizyonda ise çok büyük ekran istiyordu 60 70 80 inç vs ve pasif 3d olacaktı e filmlerde 3d çekilmiş olacak ki öyle biraz farkediyordu. Ama millete bunu pazarlarken avatar filmindeki 3d gibi pazarlanıyordu. Büyük hayal kırıklığıydı.

  • lterlemez @lterlemez

    3B ekran için çok erkendi zaten. Özellikle film sektöründeki çekim maliyetlerine bir çözüm üretmeden giriştiler bu işlere. Avatar, Star Wars hep 3B çekilde ama beklediğimiz gibi olmadı. SW'yi 3B izlemek zorunda kaldım ben ve rahat izleyemedim çünkü %100 3B çekilmemişti ve geçişler rahatsız ediyordu.
    Sadece animasyonlarda hakkı ile 3B izlemek mümkündü o da herkese hitap etmeyen bir kategori.