neden herkes sadece whatsapp a cephe aldı, sözleşme facebook ve instagram ı da kapsamıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Shamino Salle Dacil @salledacil

  İnsanlar neyin değiştiğini bile bilmiyor. Bütün gün bu konuda konuşan, espri yapan, c&p paylaşım yapan insanlara sorsak en ufak bir fikirleri yok. Ne eski ToS ne de yenisi hiçbirini okumadılar bile. Muhtemelen mesajlarının ve fotoğraflarının Taksim'de billboardlarda falan yayınlanabileceğini düşünüyorlar.

  Dahası, Türkiye'de yaşıyorlar ve her yere deli gibi bilgi saçarken WhatsApp mevzusunda hassas olduklarını zannediyorlar.

 • qubit @qubit

  Facebook kullanan sayısı git gide azalıyor: zaten Zucker'in de derdi bu. FB para getirmeyecek bir süre sonra. WA ve Insta tek gelir kaynağı kalacak. 22 milyar da para ödemiş, üstüne yıllardır masraf yazıyor, eleman onun derdinde. 22 milyar diyorum arkadaş: bizim para ile şu an 160-170 milyar TL ediyor. Dile kolay. Tek yazılım.

  WA kullanan ama Insta FB kullanmayan bu ülkede milyon kullanıcı çıkar. Ki geçen de yazdım, Insta'da ayrı bilgin var WA'da ayrı bilgin var. Bir ayağın çamurda diye diğerini de çamura sokmak zorunda değilsin, kullanıcı neresini kurtarmak isterse kar.

 • Nakahella @nakah

  Çoğu insan şu an "Whatsapp kapanacakmış" diyerek Telegram yüklüyor. Birçoğu da "Whatsapp artık kart bilgilerimizi falan çalacakmış" şeklinde biliyor. Olayı bilen üç beş kişi varız sadece. 😀 Mark, ortadoğu ülkelerinin cahilliğini pek bilmiyordu öğrendi sanırım.