bugün yaklaşık 1.5 yıl önce spam sms için şikayet ettiğim eczaneye cezai işlem uygulandığını gördüm sorguladığımda. internette 550 tl ceza verildiğini yazmışlar bu durum için.umarım kaçamayacakları silinmeyen bir ceza vermişlerdir. sms istemediğimi söylediğim halde pişkin pişkin cevap veriyorlardı.

bugün yine ilçenin minibüs kooperatifi öğrenci pasosu çıkartmıyor diye şikayette bulundum cimer e, neymiş okullar kapalı olduğu için öğrenci sayılmazmışız.
az da fark yok hani tam bilet öğrenci biletinin neredeyse iki katı.
ama cimer şikayetinden biraz korkmuyor değilim çünkü şikayet edenin bilgilerini direkt paylaşılanlar olmuş karşı tarafla.bilirsiniz bu minibüsçü tayfası çete gibidir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa @uaee

  Bana istemediğimi belirttiğim halde hala SMS gönderen bir mağaza hakkındaki şikayetime 1,5 sene sonra ceza kesmişlerdi. Birkaç gün sonra ise ceza kesilen mağazanın sahibi beni arayıp 'Neden şikayet ettin?, Senin yüzünden ceza yedim,' diye telefonda bağırmaya başladı. İstemediğim halde mesaj gönderdiklerini söyleyince de 'Ne güzel işte, kampanyalardan haberdar olmuşsun.' dedi. Telefonu suratına kapattım, bu kadar pişkinliğe verecek cevap bulamadım.

 • Eminentia @eminentia

  Biz bir teröristin devlet memuru olduğunu cimere bildirdik. Cimer bunu doğrudan işleme koymak yerine aktarmış da aktarmış. x valiliğine, x il milli eğitim müdürlüğüne, y ilçe milli eğitim müdürlüğüne, z müdürü...
  Ondan sonra araya cimeri sokmayın diye tehdit aldık. Arada olan birileri de hain. Şikayet ettiğimiz kişiyi görevden attılar kısa bir süre sonra da geri aldılar.

  • Hmoody @moody

   Sizin durum bayağı kötüymüş ben olsam cesaret edemem öyle bir durumda. İyi başınıza bir şey gelmemiş. güya şikayet sistemi var ama sistem şikayet etmemeniz için bizi tehdit ediyor resmen.

 • revenge @revenge

  Ben fetöcü olan akrabamı şikayet ettim. Hem ona hiç bir şey yapılmadı, hem de 3 defa ettiğim şikayet her kuruma gitti.
  CIMER ile şikayet etmek çok riskli. Her bilginiz açıkça kurumlara gidiyor. Kendi kurumunuzu şikayet mi ettiniz? İşte o vakit yandınız. Fişlendiniz.