https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-watch-46mm-android-ve-iphone-uyumlu-gumus-sm-r800nzsatur-samsung-turkiye-garantili-pm-HB00000DIQEK

Bu saati almayı planlıyorum, ancak wpc endüktif kablosuz şarj özelliğinden bahsediyor. Bu saatin yanında çıkan kablosuz şarj standı dışında herhangi bir kablosuz stand ile şarj edebilir miyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ozturka @ozturka

  Qi wireless charging standardı var ama boyutunun küçük olması lazım. Telefonu şarj ettiğin büyük standla olmuyor. Powerbank alırsan hem telefon hem saat şarj edersin.

 • sawgent @sawgent

  Hayır. Sadece Samsung telefonlar ve Samsung'un kendi şarj aparatları ile edebilirsin.

 • lterlemez :) @lterlemez

  Örneğin, kullanmakta olduğum Galaxy Sport kablosuz taşınabilir şarj pilleri ile şarj olmuyor, Apple Watch da şarj olmuyor.

 • Omer @omerf97

  Zor. Ben kullaniyorum oylesine bir qi sarj aleti aldim calismadi bobini buyuk geldi. Cok hassas bir sekilde kenarina koyarsam bazen calisiyor.

 • onimarsynn @onimarsynn

  Şarj konusunu bilmiyorum, ben bu marka ile saat yüzünden nasıl davalık olduğumu anlatayım ona göre alma kararı ver. S2 sport ilk çıktığı zamanlardı aldım bir tane 2019 yılına kadar da çok memnun bir şekilde kullandım. 2019 da saatin bataryası değişmesi gerektiği için yetkili servise götürdüm, saat serviste bir süre durdu sonra tamir etmeden bana geri verdiler. Öyle böyle derken bir yıl boyunca uğraştım ve Ankara'da gitmediğim yetkili servis kalmadı, hiçbirinde tamir ettiremedim. En son zar zor öğrendim bu marka Türkiye'ye akıllı saat yedek parçası getirmemiş, arıza diye garanti dışı gelenlere yüksek fiyat çekip yolluyorlarmış. Elimde bozuk saatle kaldım, sonrasında da dava açtım şu an dava devam ediyor.