Hep amazon için paylaşılıyor. Geçenlerde hepsiburada'dan 15 liralık bir ürün aldım, Cumartesi kargo başkasına teslim gözüküyordu. Ben de çözüm merkezine yazdım. Pazar günü ürün geldi, meğer Sürat Kargo taşeron ile çalışıyormuş, o isim taşeronun ismi imiş (olayı buraya yazmıştım) Ertesi gün hepsiburada paranızı iki gün içinde iade edeceğiz diye bir mesaj gönderdi. Ben de yanıt olarak durumu belirtip gerek yok, ürün elime ulaştı yazdım ama bu sırada para baktım hesaba gelmiş. Sonuçta önemli değil size hediyemiz olsun dediler. Geçen hafta da yine 12 liralık bir ürün paketten çıkmadı, bugün mesaj geldi, yeniden göndereceğiz diye. Belki tutarları çok yüksek değil ama yine de böyle yapmaları güzel #Hepsiburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ganiemre @ganiemre

  Amazon bu kadar iyi olmasaydı şu an müşteri hizmetlerine derdinizi anlatmaya çalışıp kanser oluyordunuz 😀 1 sene önce monitör almıştım hesapta hızlı kargoyla 2 günde gelecekti lütfedip 1 haftada getirebildiler monitörü 😀

  • Gump @runforrest

   Bana da öyle geldi, sektöre bildiğin standart koyup rekabet getirmiş Amazon bu örnekten anladığım kadarıyla..

  • ersoy @ersoy

   Valla ben şanslıyım galiba, geçen sene İzmir'e yerleştim, nerede ise evin bütün eşyalarını, buzdolabından tenceresine, oturma grubu, dolaplara kadar İnternetten aldım. Çoğunu hepsiburada ve n11'den aldım. Amazon da var, son zamanlarda. Aklınıza gelen tüm kargo şirketleri büyük küçük ürün getirdi. Ufak tefek bir kaç aksaklık dışında hiç bir problem yaşamadım. Bir tek UPS ile oldu, buraya da yazmıştım. İstanbul'da kargocularla ara sıra problemler oluyordu ama gördüğüm İzmir'de hemen hepsi çok düzgün çalışıyorlar.

 • Cenk Akay @cenk_akay08

  Öyle olmak zorundalar zaten yoksa yakında yok olacaklar.

 • TeknoÇAN @teknocan

  CDPR vakası ve son Amazon alış verişim bana hiçbir firmaya aşırı derecede güvenmemem gerektiğini öğretti. Tecrübe kazandık, bedavadan karlıyız yine 😄

 • Mehmet @muaddib

  Evet hepsiburada çok iyi. Bana mesela global cihaz diye içine global rom gömülmüş (hatta fake rom) redmi 5 plus sattı. Durumun farkına varınca çamura yattı. Tüketici hakem heyetine verdim haklı bulundum. Ona rağmen bir ay parayı ödemedi hatta ve hatta o dönem icralar kapalı olduğu için ekstra bir ay da öyle süründürdü. Bununla da yetinmeyip 250 TL eksik yatıralım telefon kullanma parası diye son bir hamle yaptı ama olmadı işte. Yediremedi. Hepsiburada çok çok çok iyi. Bu olayı çözüme kavuşturup hesabımı sildim ve kendilerinden iğne bile almamaya yemin etmiştim. Unutmadan cihazın satıcısı da HEPSİBURADA.

  • ersoy @ersoy

   Herkes kendi deneyimini yazıyor, eğer böyle kötü bir deneyim yaşasam yazardım ama dikkat edersen şanslıyım galiba diyorum. Bu arada İnternet kullanamayan arkadaşlara da hesabımdan son yıllarda Xioami, Oppo gibi dört beş tane telefon aldım. Son ay iki tane, neyseki bir sorun çıkmadı. Sizin yerinizde olsam ben de hesabı kapatırdım. Başıma gelirse bakarım duruma.

  • Mehmet @muaddib

   @ersoy yanlış anlaşılma oldu galiba. Ben seni yargılama maksadıyla bir şey yazmadım. Ama beni çok mağdur etmişlerdi onun gazıyla yazdım (:

  • ersoy @ersoy

   @muaddib yok kötü anlamda demedim, yüzde yüz haklısın, sonuçta babamızın şirketleri değiller, hangisi ucuz, güvenli ise ondan alırız. Mesela kardeşim de televizyon alırken, bu yaz, Amazon ile sorun yaşadı, parasını geri aldı, gitti daha pahalıya hepsiburada'dan aldı. Oluyor böyle şeyler ne yazık ki.

 • Kendi Fikri @kendifikri

  Görüyorla siparişlerdeki düşüşü.

 • ⭐Temp⭐ @temp

  Umarım hiç bir zaman bunlara muhtaç kalmam bir daha.
  Rezil deneyimler yaşattılar bana. Benden uzak olsunlar.