https://www.youtube.com/watch?v=Fa-IvkFfxGw

Uzun süredir Çin markalı telefonlar kullanıyordum bugün Samsung Galaxy S6 kullandım eski bir model olmasına rağmen günümüz Xiaomilerinden sağlam. Samsung'a S3 dönemlerinde leğen plastiği denirdi ama #Samsung kalitesi cidden başka bir şey.

Samsung Galaxy S8 vs S7 vs S6 vs S5 vs S4 vs S3 vs S2 vs S1 - Speed Test!

New Samsung Galaxy S8 vs S7 vs S6 vs S5 vs S4 vs S3 vs S2 vs S1! Samsung Galaxy S8 available now fast and direct - US- http://amzn.to/2p5iJxP 👍👍👍 Connect wit...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tarık KAYA (36) @tarikkaya

  Şayomi mibans s pro plus 10 a nasıl laf edersin 🙂 🙂

 • CimAdam @cimadam

  j6 kullanıyorum 250 TL istediler arka kapağa orjinale 🙂 bunu da göz önünde bulundurun

 • arandur @arandur

  Xiaomi en üst serileri gayet sağlam (Mi 5 ve şu an 9T Pro). Bence biraz düşük serileri kullanmış gibisiniz. Etrafımdaki kişilerin Xiaomi telefonları da sağlam durumda hep.

 • mistergul @mistergul

  TR'de bu sorun olmaz. Çünkü o kadar pahalı bir ürünü kimse ekran camı takmadan kullanamıyor. Apple da alsan taktığın cam kadar deneyimleyebiliyorsun.

 •   @mkyb

  O kaplama zamanla cebe sok çıkar siliniyor zaten bir esprisi kalmıyor.

 • Melburg @melburg

  Zaten s6 da değişti s5 facia olduğu için o malzeme kalitesi ile

 • mistergul @mistergul

  @orcun Apple'ın kullanım süresi ve kitlesinin bu tarz işlere para harcayabilir olması sebebi ile aksesuar üreticileri envai çeşit yan ürüne yatırım yapmaktan kaçınmıyor. Ama benim gibi mi9t kullanan gariban gidip su geçirmez kılıf aramaz. Gerekirse su altnda kullanmam der olur biter. Kitlesinin benim gibilerden oluşması nedeniyle de premium aksesuar çok bulunmaz. Ayrıca apple 2007'den şu ana kadar 29 model çıkarmış. Çinli firmalar neredeyse 2 senede bu kadar model çıkarıyor. Aksesuarcılar doğal olarak eleme yapmak zorunda.

 • lterlemez @lterlemez

  Aradaki bazı seriler gerçekten dayanıklı, ama şu durum var. Akıllı telefonun şu anki duruma geleceği pek beklenmiyordu. Gelip geçici bir heves gözü ile baktı biraz insanlar. Ama işler değişti, ani bir gelişim yaşandı ve de tuttu. Tutunca da üretim maliyetleri biraz arttı ve kar marjı isteğini de arttırdı.
  Özellikle kamera işi iyi götürdü akıllı telefonları, öyle olunca da fırsatı kaçırmadı üreticiler. Kar marjı arttıkça daha fazla satabilmek için ürünleri göreceli dayanıksız yaptılar. Bunun işaretleri zaten servis imkanlarından da belli oluyor.

 • mistergul @mistergul

  @orcun Mecburen satamayacaklar. Android deneyimini kullanacaksam neden S20 alayım ki? Gider aynı deneyimi sunan daha ucuzunu alırım. Değiştirmek gerekince içim acımaz. Ama Apple alacaksam ekosistemin kapalı olmasından dolayı kulaklığa kadar apple alırım. Böyle olunca da adamlar mecbur da olsa tercih ediliyor. IOS u dışarı verseler xiaomi'den farklarının kalmayacaklarını çok iyi biliyorlar. Aksesuar konusunda da insanlar kısmıyor Apple ürünlerini eşsiz gördükleri için pahalı aksesuar kullanmaktan kaçınmıyorlar. Çünkü başka bir firma çıkıp heveslerinin içine etmeyecek. Eskiyene kadar o ürünü kullanacaklarını biliyorlar.

  Android firmaları da amiral gemisi satmaya veya gündemde tutmaya oynamıyorlar artık. Ben amiral gemisi yapmaya muktedirim imajını tazelemek adına çıkarıyorlar o telefonları. Orta segmentten satışlarını gerçekleştiriyorlar. Hedef kitle ve hedef satışları belli. Samsung note serisi harici androidde hala fark yaratabilmiş telefon yok. Ama fiyatları sebebiyle note kullanıcısı bile xiaomiye veya aynı markanın orta segmentine geçmiş durumda.