Merhabalar. Whatsapp GIF butonunun altındaki gifleri nereden çekiyor acaba? Ben de sık kullandığım bir kaç repliğin gif versiyonunu oluşturmak istedim ve bunları GIPHY hesabı açarak upload ettim. Bir şekilde bunları favori giflerim olarak kaydedip kullanmak istiyordum ancak olmadı. GIF'ime eklediğim tüm tagleri yazarak arama yapsam bile bulamıyorum. Bir onay süreci falan var ve bu geçtikten sonra görebilecek miyim, yoksa whatsapp tarafı ile mi alakalı tüm olay?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Gio @gio

    tenor yazıyor ama değişiyor galiba. onay kısmı sanırım gif sağlayıcısında bitiyor. oradaki en popüler gifleri çıkarıyor olabilir arama sonucunda.

  • ad33p @ad33p

    Tenor, çünkü ben hesap açıp, ts giflerini yükledim ve teknoseyir diye etiketledim. Şimdi teknoseyir diye arama yapınca benim yüklediğim gifler görünüyor.

  • Otroligt @otroligt

    Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi gifleri tenor üzerinden çekiyormuş. Ben de gifimi tenor hesabı açarak buraya upload ettim. Sanırım bir süre sonra sonuçlarda görünmeye başlar. Henüz 15 dakika olduğu için görünmüyor ve bence gayet doğal. Bir onay, kontrol süreci vardır muhakkak.