https://www.edel-optics.com.tr/Levis-den-LS300-01.html

Altta gümrük ve kdv hariç yazıyor, anladığım kadarıyla yurtdışından DHL kargo ile gelecek ürün. Hadi KDV'yi %18 eklenecek olarak düşünebilirim, gümrük konusunda bir fiyat belirliliği var mı? Şunu da merak ettim, ikisini de ödememe durumum olur mu ve ürün geldiğinde bu miktarlar aşırı fazla gelirse eğer, teslim almayıp ödememe şansım oluyor mu?

Levis LS 300 01

3 modeldeki Levis LS 300 ürününü uygun fiyata internet mağazamızdan satın alın ya da sipariş verin. Türkiye içerisinde hızlı ve ücretsiz gönderi
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Kdv haricinde, ÖTV çıkabilir. Birde gümrükten geçen her ürün için sabit bir ücret var o ödeniyor. (5 lira olması lazım) ÖTV listesini Google'dan bulabilirsin.

  • Namarie @namarie

   Tamamdır, teşekkür ederim. Pek sizin öngörünüz nedir hocam, sitedeki fiyatın üzerine ne kadar ekstrası olur acaba? Bir de şeyi anlamadım, DHL kargo benim evime kadar getirecekse ben bu vergiyi filan kime, nasıl ödeyeceğim ki.

   Bir site tutar üzerinden 43 TL gümrük, 8 TL de sunma ücreti hesapladı, böyle olsa kabul edilebilir aslında.

  • Tunahan Avsallı @awsalli

   @namarie Kapıda vergiyi tahsil ediyorlar. Geçen sene bu vakitlerde 2300 liralık ürün için yaklaşık 400 lira vergi ödedim. Tahmini 50-60 lira gibi bir ücret ödersin.