#Nintendo #Switch Lite sipariş ettim ama vazgeçtim sonra. Mesaj attım satıcıya yolladık almak istemiyorsan teslim alma yazdılar. Ben yurt içi sandım ama yurtdışından geliyormuş. Garanti filan sıkıntı olabilir. Vergi çıkmazsa fiyat iyi gibi ama bilemiyorum. Birde sanırım online için abonelik ücreti istiyormuş. Almadan biraz daha araştırsaydım keşke. Teslim almadan geri mi yollasam, yoksa gümrük vergisi filan çıkmasa açmadan satsam mı?
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07V5JJHK4/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop

Nintendo Switch Lite, Gri, Resmi Distribütör Garantili: Amazon.com.tr

Nintendo Switch Lite, Gri, Resmi Distribütör Garantili: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Garantide sorun olmaz o durumda direkt amazon ilgileniyor. Sen sonuçta com.tr'den alıyorsun direkt almanya ya da amerikadan değil. Gümrük vs de çıkmaz onların hepsini amazon ödüyor sıkıntı yok. Switch lite'ın sıkıntısı alet bildiğin konsol el konsolu ama düz switch'in işte o 2 kişi takılayım dur tv dock'a takayım vs vs oynayım olayları yoktu. E birde bunlar kırılmıyor eski switchler kırılıyor ama bu kırılmıyordu, oyunları ateş pahası yani kafayı yedirtir. Kardeşlik vs diyorlardı ama bilemiyorum yani araştırmak lazım. Fiyat çok iyi ama işte alet sana göre mi o mühim.

  • Kesb-i @kesb-i

   New 3DS XL var bende. El konsolu deneyimim var zaten hafif olsun diye bunu aldım. 3ds'i kırmamak için epey bi süre direndim ama en sonunda kırdım. Evet nintendo oyunları saçma pahalı. Bakalım belki ilerde kırılır. Bikaç oyun ve free to playlarle idare ederim olmadı artık. Sanırım kullanacağım. Bu gidişle hiç alamaz hale geleceğiz gibi. Ben tv izlemiyorum, hiç açmıyorum bile zaten. %50 ötv buna yok mu onu anlamadım.

  • Orcun @orcun

   @kesb-i Tabi el konsolu olarak bakılıyorsa güzel alet. Benim arkadaşta switch var ilk model yani o kırdı mesela herifçioğlu crysis oynuyordu. 😀 Almış buna birde 256 gb mı ne hafıza kartı oooh diyor içini gırtlak dolu yaptım. 😀 eşi ile de takılıyormuş tv'e takıp beraber mario kart vs oynuyorlarmış çok iyi diyor.

 • @rawintosh

  Free2Play oyunlarda online için para istemiyor sadece paralı satılan oyunlar için geçerli.

  • Kesb-i @kesb-i

   Bu biraz içimi rahatlattı açıkçası. Bir ihtimal kullanırım o halde.

  • Kesb-i @kesb-i

   Birkaç ekleme yapayım. Mesela Tetris 99'da, nes ve snes klasiklerde filan online istiyor. Tetrisi ofline oynamak için 10 dolarlık dlc alınması gerekiyor. Yani yükletiyor ama oynatmıyor. Arena of valor patates olmuş. 6-7 levelden sonra maç bulmuyor. Online işini aile üyeliği ile 8 kişi danaya girer gibi girerek çözmek mümkünmüş. 🙂

 • Anıl @anilkirac

  Elde oynamak için normal sürüme göre daha ideal ama oyunlar ateş pahası.

  • Kesb-i @kesb-i

   Orası öyle tabi. Ben 2 veya 3 tane fiziksel oyun alıp kırılmasını bekleyeceğim zaten. Yeni konsol çıkmaya yakın kırarlar. Bu işlerde sürümü ne kadar eski olursa o kadar kolay oluyor genelde. Türkiye için online market bile açmayan bir firma için bu kadarı yeterli ve fazla bile bence.