#İkinciEl #EkranKartı Yeni ekran kartı almış olmamdan dolayı eski kartımı satıyorum. Sapphire RX 590 Nitro+ SE modeli. Nitro+ 500 serisinde alabileceğiniz en iyi AMD modeli. Kronik sıkıntısı bulunmayan, diğerlerine göre nispeten serin çalışan. Haftasonları günde bir iki saat oyun oynandı sadece. Herhangi bir overclock işlemi uygulanmadı. 2019 Eylül Vatan Bilgisayar faturalı. 1 sene kadar garantisi bulunuyor. Kutusu vs. duruyor.

Testler konusunda yardımcı olurum. Öyle aman aman aşırı ısınma sorunu yaşamıyorum. BF1 online oynarken ortalama 70 derecede çalışıyor. Rocket League, CS GO tarzı oyunlarda 60-65 derece civarında. Forza Horizon 4 ultrada 70 dereceyi geçmiyor. 50-55 dereceyi geçmediğinde fanları çalışmıyor. 20.4.2 sürücüsüyle oldukça stabil çalışıyor.

Battlefield 1 ultrada sabit 75FPS oynatıyor. Rocket League vs CS GO tarzı oyunları 144 FPS kitleyebilirsiniz. RDR2 fazla oynamadım ama medium ayarlarda 60FPS civarı veriyor. ASC Odyssey yüksek ayarlarda 60-75FPS ile oynadım. Forza Horizon 4 yine ultrada sabit 75FPS oynatıyor. Anlayacağınız full HD sistem için baya ideal bir kart.

Şuana kadar en uygun fiyatı buraya veriyorum. O nedenle pazarlık veya takas düşünmüyorum. Elden alışveriş yapabiliriz yada havale sonrası kargo. Detayları alıcı arkadaşla görüşürüz.

Fiyat: 1800 lira

BeğenFavori PaylaşYorum yap