Şuna bakım yahu,
Ülke ne halde insanlar çocukların eğitimi için endişeli gelecek için endişeliyiz, adamlar bip’e gel uzaktan eğitime 6 gb diyor 😡. Sizlerin ücretsiz öğrencilere öğretmenlere alt yapı sunmanız lazım sonra gezici ders araçları Kurup veya bazı bölgelere bölünmüş tek kişilik Online ders odaları kurup imkanı olmayan çocuklara koşmanız lazım hala bip’e gel öbürü Takla at diğeri bakalım kulağını oynatabilcen mi reklam vs. Peşindesiniz. Özel şirketlerin çoğu bu süreçten karla çıktı çok iyi araştırın bakın !

#KonuDışı #Turkcell #kablonet #TürkTelekom #BiP #trtebatv

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Print My Job Anyway @type_writer

  Özel şirketlerin amacı para kazanmaktır. Tüm işi onlara bırakırsan olacağı bu. Zamanında kültürlü iş adamları daha yaygındı (mesela Rahmi Koç gibi insanlar) onlara da halkın bakışı belli. On kişiye sorsanız dokuzu laf eder. Halk için olan şeyleri onlar yapıyordu/yapıyor.

  • arthapot @arthapot

   Evet para kazanmak ama bu topraklardan kazanıyorlar kazandığın topraklara geri emek vermezsen o topraklardan bir süre sonra kazanamazsın ki.

  • Print My Job Anyway @type_writer

   @arthapot Vergilerini veriyorlar. Dolaylı ve dolaysız çalışan yetiştirme, istihdam sağlama vb. bir çok katkıları oluyor. Ekstra vereceği katkı ona kalmış. Kültürlü patronlar desteklenirse daha fazla yan katkıyı sağlayacaklardır. Özel şirketleri zorlayamadığımız (zorlamamalıyız) için gerisi onlara kalmış. Nasıl ki kimse bizim net gelirimizi başkaları için harcamaya zorlamadığı gibi.