Selamlar! Öncelikle karantinadan çıktım ve bir sorunum yok! ilk durum mesajım, yeni deneme fırsatım olduğu Xiaomi M365 PRO'nun katlanma mekanizmasının çıkardığı ses için @suicide ve @cgdincer ile yaptığımız 3D parçaların kullanımındaki sıkıntılar.

Buradan tekrardan @suicide ve @cgdincer e çok teşekkür ederim. TS yardımlaşmasının çok güzel bir örneğini gösterdikleri için.

Öncelikle olayı özetleyeyim sizlere; Xiaomi marka scooterler katlanıyor. Katlandıktan sonra istediğiniz yere kolay bir şekilde koyabiliyorsunuz. "Ama" scooterı tekrar sürmek için açtığınızda o mekanizma bölgesi "gıcırdıyor" bu da tabikide rahatsız edici bir şey. Bu gıcırdıyı yok etmek için yabancılar şöyle bir parça tasarlamış;

Ama bu parça avrupa bölgesi için satılan scooterlar için fazla kalın ve de kalıpsız. Dolayısı ile parça oturmazken gıcırtı devam ediyor. Sorunun çözümünü şöyle buldum; bandaj bandı olarak sanılan kumaş kalınlığındaki bantlar o kıvrım kısmına 2 kat olacak şekilde yapıştırıldığı zaman sorun diye bir şey kalmıyor.

Eğer aynı dertten muzdaribseniz aynı formülü kullanabilirsiniz. Şayet Amerika veya Çin gibi yerlerden bizzat aldıysanız ya da yineden ben bir denemek istiyorum derseniz, aliemre_koc@outlook.com adresinden bana ulaşırsanız sizlere parçaları yollamak isterim.

İyi akşamlar dilerim.
https://teknoseyir.com/durum/1304427
#xiaomi
#Scooter
#m365

BeğenFavori PaylaşYorum yap