#KonuDışı
#TeknoFikir
Selamlar herkese. Yeni bir proje fikri buldum tutar mı diye size danışmak istiyorum. Malum kurlardan sonra üst düzey telefon almak artık zorlaştı. Bende iphone Samsun Huawei gibi markaların üst düzey telefonlarının günlük kullanım videolarını youtube kanalına yüklemek istiyorum. Amacım tıpkı oyun videosu izleyen kişiler gibi telefon kullanım videosu izlenip izlenmeyeceğini görmek. Telefonda haber sitelerinden, instagramın keşfet sayfasından görüntüler atıcam. Ayrıca fotoğraf çekme vb genel kullanımda olan hemen hemen her şeyi yapıcam. Türkiye’de belki tutar bu proje diyorum. Sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ALPER.D @computercase

  telif hakları bir sıkıntı yaratmayacaksa yapın, denemekten zarar gelmez.

 • berrram @berrram

  Bence bu temel bir kanal içeriğinden ziyade var olan içeriğin yanında sunulabilecek yan içerik gibi. Oyun videosu izlemediğim için izleyen kişilerin bu videoları izlemesini sağlayan şey ne tam olarak bilmiyorum. Ayrıca bunu sen yapsan izlenmez ancak 500bin abonesi ya da 500 bin takipçisi olan birileri yapsa izlenir. 😀 Tabi bunun izlenmesini sağlayacak bir diğer etmen de bu videoları kimin çekeceği. Göğüs çatalı ve meme uçları belli olan bir kadın bulabilirseniz ve güzel bir kapak fotoğrafı kullanırsanız ilk günden 100 bin izlenmeyi yakalarsınız.

  • güray @gurayd

   Aklımı okudunuz. Videoya influencerları konuk alıcam. Danla biliç’in telefonu ile bir gün vs. Samsung Huawei reklam vermek için fırsat arıyorlar. Kanal patladıktan sonra tiktok videoları gibi içeriği boş ama izleten bir kanal ortaya çıkmasını umut ediyorum. Umut demişken Umut ile de anlaşıp ortak bir video da çekebiliriz. Telefon satın alma rehberindeki telefonların günlük kullanımını görmüş olur herkes

 • Alptekin @alptekinck

  ağzın laf yapıyorsa seyredilirsin