Sonunda Netflix resmi bir açıklama yapmış. Özet olarak “iddialar yalan, projelerimize devam ediyoruz” demişler.

Haber kaynağı: http://bianet.org/bianet/siyaset/227741-netflix-ten-cekilme-iddialarina-yalanlama

#HaftalıkGündemeMalzeme #Netflix

Netflix’ten çekilme iddialarına yalanlama

Netflix Türkiye’den yapılan açıklamada “Türkiye’deki üyelerimize ve kreatif camiaya derinden bağlılığımızı sürdürüyoruz” denildi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Erhan M. @erhanm

  Açıklama için 2 gün bekleyerek insanların boş boş tartışmasına ve içlerindeki kurtları dökmesine fırsat verdiler. Netflikş sen ne büyüksün.

 • Anıl @anil

  Netflix çekilmese bile ben çekildim, aradığım şeylerin çoğu yok, bazen 2 hafta girip bakmıyorum bile. Boş yere para ödemiş gibi hissettim kendimi.

 • Guapo @guapo

  Vergi koymasınlar şimdi 😈 Al aylık 80tl ödeyin a..

 • reducto @protego

  Mahir Ünal: "NetflixTurkey ne siyasi düzeyde AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı ile ne de resmi düzeyde İletişim Başkanlığı ile görüştü. Türkiye'den gitmeyi neden düşünsünler? Netflix'in daha derin iş birliği ile Türk kültürüne, sanatına dönük daha yüksek hassasiyet göstereceğine inanıyorum." değerlendirmesinde bulundu.

  Cüneyt Özdemir'in programında bizzat kendi ağzıyla Aşk101'in senaryosuna yazım aşamasında müdahale ettiklerini söylemişti Mahir Ünal. Orada öyle diyor burada böyle diyor 🙂 Biz de yedik

 • erdem @ec

  ne uyelık alıp nede herhangı bır ısını ızlememıs ınsanlar ıkı gundur kapatsın dukkanı gıtsın dıye ayaklandılar. akıl alıcak iş degıl. senı etkıleyen bır durum yok netflıxle alakan yok ama ulkeden gıtsın dıye bas bas bagırıyorsun. anlam veremıyorum bu turk toplumuna hıc bır zamanda anlam veremıcem. benım IQ sevıyem yetmıyor bu toplumun davranıslarına.

  • reducto @protego

   Nesine anlam veremiyorsun ki hocam? Boomer'lara bak ballandıra ballandıra eski mahalle kültürünü anlatırlar. Çok güzel zamanlarmış şimdi kaybolmuşmuş. Mahalle kültürü dedikleri halt insanların birbirlerini baskı altına alma ve farklı olanların sindirilme kültürüdür. Dedikoduyla insanların hayatını zindan etme aracıdır. Toplumsal baskının kaynağıdır. İşte o tipler bugün Netflix gitsin ahlakımızı bozuyor diye ağlayan beyin özürlüler. O tipler bundan 20 sene önce kimin evine kimin girip çıktığını kimin kiminle ne yaptığını sabahtan akşama konuşup istemedikleri insanların evlerini taşlayıp ateşe veren tipler. Bu başkalarının hayatına burnunu sokma, kendi gibi olmayanı baskılayıp kendi gibi olmaya zorlamak bizim o yerlere göklere sığdırılamayan kültürümüzde var. Netflix işi de bunun modern hali. Sarayda ağırlanan Bülent Ersoy'u diva diye nitelendirenler eşcinsel görmeye dayanamazlar. Ama bakınca niyeyse hep tacizler tecavüzler sünyancılıklar cinayetler çomarlardan çıkıyor. Erkek arkadaşı var diye öz kızını arabanın içinde başından vurup yol kenarına atıp giden insanımsılar Netflix ahlakımızı bozuyor diye ağlayanlar

 • turker @turker

  netflix parasına bakar. suudi arabistanda sansür istenince bırakıp gitmiş mi ki buradan gidecek.