Merhaba #akış #iPhone #TeknoYardım

Arkadaşlar bu sayfada iPhone'da değişen parçalar varsa, kontrol edebileceğiniz bir yazılım tanıtılmış. Ancak blog sahibinin eklediği ekran görüntülerinde Screen Serial Number kısmında Normal yazmıyor. Diğer tüm detaylar Normal olarak görünürken, onda neden yazmıyor? Ben de ikinci el bir iPhone alacağım. Genel bir durum mu? Yoksa bu arkadaşın cihazına özgü mü? Size bir danışmak istedim.

Teşekkür ederim.

https://boraarat.com/iphoneda-degisen-parcalari-yazilim-ile-tespit-etme/

Iphone'da Değişen Parçaları Yazılım ile Tespit Etme – Bora Arat Kişisel...

iphone telefonlarda değişen parça kontrolünü nasıl tespit edebileceğinizi, içini açmadan yazılımile nasıl yapıldığını yazımda bulabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • nineleven @nineleven

  Apple Store'larda geniuslar bakabiliyor. Vidaları kontrol etmek bir nebze ön hazırlık olabilir. Uyguna ekranı değişmiş dolayısıyla açılmış üstüne vidaları bile olmayan birşeye bakıyorsan;

  (ben aldım ordan biliyorum .d aldıktan sonra çarşıda herhangi bir telefoncuya gidip içini açtırıp bakmıştık .d )

  8 ve daha eski modellerde anakartı işlem görmediyse diğer parçalar uygun fiyatlı.

  Temiz , garantisi devam eden bir alet alacaksan faturası da mutlaka olsun. İmei çalınma durumunda iPhone'u sadece o kurtarabilir. Gerçi tek senin hattına açıldığından rahat satamazsın ama kullanmaya devam edersin en azından.

  • Özgür Deveci @stansflower

   Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Ama bulunduğum şehirde Apple Store yok. Satıcı ile bir kafede buluşup benim şahsen test etmem gerekiyor. Cihazın faturası var. Ben de internette küçük bir araştırma yaptım. Böyle bir siteye denk geldim.

 • Temp @temp

  Bunlar %100 doğru çalışmaz.
  Samsunglarda da aynı şey vardı. Yanlış gösteriyordu.