Benim gözümde Python == İğne ile kuyu kazmak. İki satır kod yaz hata versin git çözümü ara iki saat. Kodda "File" adresi istiyor veriyorum hata var diyor. Gidiyorum adresi proje klasöründen değil sistemden başlayıp veriyorum. Bu sefer ben "File" adresi istemiyorum diyor. Yemin ediyorum bilgisayarı kıracağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • cengiz @cengiz

  Benim de c# la başım büyük dertte.

 • Yiğit @thal1on

  Yazılımcı arkadaşlar pek sevmiyor ama diğer mühendislik dallarında (özellikle makine ve inşaat) eklentileri ile küçük bir matlab olduğu için çok kullanılıyor. Şahsen benim de işimi en çok gören dil.

  Ha bununla telefon programı yazmadır, web sitesi tasarlamadır o toplarda olmadığım için bilemiyorum; gıcık olabilir dediğiniz gibi.

 • Lehimli At @at

  Hahahhahaha ben de çok saç baş yolunca gülüyorum böyle. Bu saçma hatalar bir adım ilerletmemişti proje yaparken. 😁

 • qubit @qubit

  Geçen de sanırım tensorflow kurarken sıkıntı yaşıyordunuz. Bir mentor bulup onunla çalışmanızı öneririm. Nasıl bulunur tabii söylemesi zor. Ya da plaza Türkçesi ile bir "komünite". IRC olur, Slack olur, discord olur. Hata mesajlarını ilk başta ben de okurken zorlanıyordum, sonra ne güzel hata mesajı bu yahu demeye başladım. Maalesef artıları var, eksileri var. Artıları ağır bastığı için bu popülerliğe ulaştı. Julia'nın Matlab tarzı dilini gördükten sonra örneğin 5 dk Python kullanmam ama eh işte onun da eksileri var.

  Olmadı takıldığınız yer ne ise o kısmı paylaşın, akıl veren birisi çıkar.