https://www.youtube.com/watch?v=EUeH6-dP2rQ

Xiaomi'nin en balon cihazıdır. İlk çıktığı zaman çok gaza gelmişti fanbyoyları. Kardeşi Mi 8 bile unutuldu gitti. #Xiaomi, 15 sene öncesinin Nokia'sı gibi. Tonla model çıkartıyor ve hep bir şeyler eksik.

Xiaomi Mi 8 Pro Detaylı İnceleme | Bol Bol Kamera Performansı İçerir!

Merhaba Dostlar. Bu videomuzda sizler için Xiaomi Mi 8 Pro modelini inceledim. Ve bool bool kamera ve video performansına yer verdim. Umarım hoşunuza gider. ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • x.slymnyldrm @x-slymnyldrm

    Orta sınıf da 128gb üst sınıf da ama üst sınıfta SD card desteği yok. Ne yaptıklarını bilmiyorlar bence. Isimlendirme zaten felaket

  • Orcun @orcun

    Mi 6'dan sonra xiaomi zaten bütün espirisini kaybetti. Fiyat performans olayı bitti. Bunlar premium marka kafasında takılıp donanıma abanıp fiyatı da 2 misliye yakın arttırdılar. Ama işte kafa fakir, hala daha type-c hızını usb 2.0 yapıyor redmi ailesinin en ucuz telefonuyla en pahallı mi 10 pro 5g modelinde de aynı usb hızı var. Ha birde lisans yüzünden tahminimce ondan da kısıyorlar ya normalde snapdragon 800 ailesinde displayport desteği var. Type-c'den çevirici ile hdmi usb dock şu bu aynı macbooklar gibi aparatı takıp sen o cihazı resmen pc kafasıyla da kullanıyorsun.

    Amaaaaaaaaaaaaaaa xiaomi de bu var mı ? yok. Niye yok ? lisanstandır. Ya senin en üst model cihazın en top son noktan ya bundan niye kısıyorsun ? Suya toza dayanıklılıkta yok. Ya utanmıyor musun o zaman buna 800 dolar fiyat istemeye ? ekran çözünürlüğün rakiplerin gerisinde mesela ? redmi note 8 lerle aynı olması lazım. Parlaklık 500 nit denmiş falan ya koysana 1000 nit ? yok. Hani böyle ondan bundan kısıp kısıp 3'ün 5'in hesabını yapıyorlar. Diyorum ya kafaları fakir öyle bir düşünceleri yok. Koyayım diyor snapdragon 89999999'ı belleğide 40 gb yapayım hafızayı da 10 tb ufs 5555 koyayım geçeyim gerisi var mı ? yok ama fiyatı da 800 900 dolar yapayım.

    E niye alayım senden ? one plus varken niye alayım ? s20 bilmemne varken niye alayım ? ha birde aksesuar mantığı var ya arkadaşım ben gideyim premium markalardan bu alete sıvıya toza dayanıklı case kılıf alayım dediğinde piyasada öyle bir kılıfı üreten var mı ? ha ama s20 lere bilmemneye var çünkü o premium cihaz, aksesuarından bilmemnesine kadar desteği de varken şayomide bu olay yok dedim ya kafa fakir diye aynen bu yüzden işte.