Vay be, HDMI ve Type C üzerinden çalışabilen kablosuz görüntü aktarım cihazı yapmışlar. Video da gözle görülür bir lag bulunmuyor. 60ghz de çalışıyormuş. Fiyatı şimdilik pahalı ama hele bi Çinlilerin eline düşsün, seneye alırız artık.

https://youtu.be/kiync9jFajE

Hyper Mirror Review Zero Lag Wireless Display HDMI & USB C It Actually Works!

In this video, we take a look at test out the all-new HYPER MIRROR Zero Lag Wireless Display adapter! This adapter works with any device that supports HDMI O...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alptekin @alptekinck

  spacedesk ile telefonu monitör yapınca da pek bir gecikme olmuyor, bazen fare hareketinde hissediliyor videoda falan sorun yok. Steam link de benzer bir iş yapıyor. Yani mümkün bir teknoloji abartılacak bir şey yol bence.

  • OLDBoy @oldboy

   Video izlemede yılların miracast teknolojilerinde de sorun yok zaten video izlemenin yapısı gereği. Oyunda da Steam link vb cihazlarda gecikme oluyor ama oyununa göre tolere edilebiliyor. Önemli olan sıfır gecikmeye ulaşmak. Bunlar da baya yaklaşmışlar.

  • Alptekin @alptekinck

   @oldboy sonuçta 60ghz her türlü daha iyidir de deneyelimleyip görmek lazım kablosuz hissiyatı olmuyorsa güzel. fiyatını görmedim 100 dolar falan mı acaba?

 • Goktug Cantekin @mcgoktug

  Ben uzun süre Microsoft Wireless Display Adaptör kullandım. Bilgisayarı projeksiyona yansıtıyordum ancak çok fazla gecikme oluyordu. Hatta sinyal karışıklı olduğu zaman görüntüde karıncalanma yada bağlantı kopması sorunu oluyordu. AIRTAME çıkmıştı buna benzer şekilde, onda da gecikme yok denecek kadar azdı.