Millenicom maceram (şikayet var'a yazdım onayda)

5 gün önce talebimize istinaden telefonla dönüş yapılarak abonelik işlemleri başlatıldı. Dün telekom'dan bir kişi modemi getirmek için aradığını ve adres teyiti istedi. Fakat millenicom kıçı kırık bir adresi almayı becerememiş. Daire 3 yerine 2 yazmışlar. Telekom'daki kişi müşteri hizmetleerini aramamız gerektiğini söyledi. Dün aynı saatlerde millenicom mh'lerini arayıp durumu bildirdik. Adres değişikliği kaydı aldılar. 5. gün yani bugün tekrar aradıgımda adres değişikliği olması için sistemin onay vermesi gerektiği ve bu yüzden hala beklendiği söylendi. Bu konuşmadan bir kaç saat sonra millenicom müşteri hizmetleri arayıp adresi doğrulamak istedi. Şaka gibi yine daire 2 yazıyor(3 yerine). Yapamayacaksınız söyleyin diyorum başka firmadan alayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Stroker @stroker

  En azından sana modem filan getirmek istiyorlar birileri uğraşıyor 😀 benim 12 gün oldu ne gelen ne giden var. Farklı firmadan hizmet almayı düşünüyorum bunlar bağlamadan önce böyle ise bağlandıktan sonra bi arıza olduğunda vay halimize.

  • Kurabiye @kurabiye

   Bunu yazdıktan sonra sizin açtığınız başlığa denk geldim. Dedim tamam biz boşuna bekliyoruz. Ben kararımı verdim yarında arayıp soracağım bir değişiklik yoksa bu sefer netspeed deneyeceğim.

  • Stroker @stroker

   @kurabiye Ya ben keşke bağlanabilsem müşteri hizmetlerine geçtiğimiz günlerde bağlanabiliyordum ne güzel, şimdi arıyorum otomatik mesaj TC istiyor giriyorum bağlantı işlemleriniz devam ediyor diyor telefonu kapatıyor yoksa diyeceğim başvurumu iptal edin başka yerden alacağım diye ama ulaşamıyorum.

   Merak ettiğim başvurumuz bu firmada dururken farklı firmaya başvuru yapsak bi sorun olur mu? Yoksa direk farklı firmadan hizmet talep edeceğim.

 • Batuhan @achfighter

  Adamlar abone istemiyor demek ki. Çok garip.