#Korona ve #5G : 60 GHz oksijen moleküllerini çevreleyen bu elektronların dönmesine neden oluyor. Oksijen elektronlarının dönme frekansında meydana gelecek değişikler insan biyolojisini de etkiliyor
https://anadoluhaber.blogspot.com/2020/04/ingiliz-uzmandan-korkunc-iddia.html?spref=fb&m=1&fbclid=IwAR0_m8YPUUMqz64c0k_e12j-qFxRITvL-nnAcrjgyTx_jnUlaTZbnpE-8DU

İngiliz uzmandan korkunç iddia: Koronavirüs değil, frekans silahı

Haber,Dünya,Spor,İslam,Ortadoğu,Asya,Türkistan,Suriye,Filistin,Anadolu,Afrika
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • prometrik @prometrik

  Delinin biri kuyuya bir taş atmış; 40 akıllı çıkaramamış. Birileri ortaya attı bunu. Kimse bir şey bilmeden hemen yayıldı. Korona virüsün arkasında uzaylıların olma ihtimali çok daha fazla. Keşke öyle yaysalardı 🙂 5G konusunda ise şuan zaten sayılı ülkede var. Ama nasılsa tüm dünyaya yayılıyor. E o zaman 5G kullansan da kullanmasan da olacaksa en azından gelsin de kullanalım. Olmadı biraaz daha bekleyip 6G ye geçeriz.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Hocam ben bunu epey araştırdım. O2 molokülleri absorbsiyonunu sağlıyor 60ghz sinyallerinin ama bu demek değildir ki mikrodalga gibi bir rezonans etkisi oluşturacak. Hatta yıllar yıllar önce yapılan deneylerde bilim insanları mühendisler 60ghz kullanılmamalı diyorlar. Sebebi de insan sağlığı değil. 60 ghz sönümleniyor ileri gitmiyor iyi bir veri arttıramıyoruz diyorlar. Büyük ihtimalle o denilenler de devamı okunmadığı için yanlış yorumlanıyor.

  Peki neden bu 60 ghz şimdi bir anda popüler oldu? Buradaki kullanım amacı şu çünkü yönlü bir verici ve yönlü bir alıcıyla direkt baz istastonundan binaya yayın olcak mesela ve etrafa çok yayılamadığı için (absorbe olduğu için) diğer 60ghz vericilerle enterferans yapmayacak. Yani bırakın insana o sinyalin gelip de oksijenini kısıtlamasını birbirlerine zor gidiyor sinyaller.

  Ha tabiki yüksek enerji isteniken bir şey değil siz gider de 60ghz ilerlemiyor diye 2KW enerji ile verirseniz o sinyali hangi sinyal olursa olsun zarar verir. Zaten şu anki sinyaller 15-20 watt civarı en babası 75 watt veriyor. Aslında 2gdeki gibi tek bir anten olup da 150 watt verici olmasından da birçok anten olup 20 şer watt verici olması çok daha iyi ki biz buna günümüzde hücresel ağ diyoruz.

  Zaten bu veriler ve elektrik alanları ölçülüyor hatta siz de isterseniz kendi ölçümünüzü tarafsız kuruluşlara yaptırıp sıkıntılı bir durum varsa kaldırılmasını veya yeniden şekillendirilmesini istiyorsunuz o bölümün. Hallediyorlar.

  Kaynaklarıma daha önceden hazırladığım videomun açıklama kısmından ulaşabilirsiniz.

  https://youtu.be/CWNAMxbmo1M

 • prometrik @prometrik

  Tarayıcı ayarlarınıza bakın. Otomatik doldurma açıktır. Siteye gitmiyor bilgi. Tarayıcı formu otomatik dolduruyor. Siz gönder butonuna basana kadar gitmez.