Selamlar,
Aşağıdaki televizyonu almayı düşünüyorum. Bu televizyon hakkında iyi veya kötü yorumlarınız var mı? Veya günce Philips modelleri için de olabilir yorum. Benim tek gördüğüm kötü yanı kanal değiştirmesi aşırı yavaş. Gerisi güzel görünüyor. #TeknoYardım #televizyon

https://www.philips.com.tr/c-p/55PUS7304_62/7300-series-ambilight-3-tarafli-4k-uhd-led-android-tv

Satın al: Philips 7300 series 4K UHD LED Android TV 55PUS7304/62 4K UHD LED...

İster ailenizle film gecesi düzenleyin ister en önemli maçları izleyin, olağanüstü görüntü kalitesine ve mükemmel sese bayılacaksınız. Üstün performans sunan bu TV, tüm...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 •   @mkyb

  Philipsler görüntü kalitesi olarak iyidir ama kanal geçişleri yavaş. Zaten onuda biliyorsun. Onun harici pişman etmez.

 • eamedic @eamedic

  Ben de araştırdım baya, açıkçası çok özellikle güzel bir tv ama bana insan yüzlerini biraz soluk aydınlıkları çok parlak, renklerin doygunluğu az, gölgeleri detaysız, gradyenler bantlı gelmişti. Bir de bunun 8204 modeli var onun paneli bir tık daha iyi, bir de 3gb ram ve wifi ac desteği var fiyatlar aynı gibi o da bakılabilir.

 • Serdar ALTUN @serdara00

  58 inç olanı kullanıyorum. Başarılı.

 • eamedic @eamedic

  Tv arıyorum aslında ben de, ama ts de güzel bir tv, tartışması deneyim paylaşımı görmedim açıkçası bende bu segmentte sony xg8096 samsung q60r, samsung ru7400, philips pus8204, arasında gidip geliyorum sony native 4k sinyal alabiliyor pc scale etmeden tam görüntü verebiliyor ve renkleri muazzam ama panel titremeli geldi bana ve 50hz ips tabi sony xg9505 var ama o da çok pahalı bir de sony servis desteği çok iyi gelmedi bana kötü yorum çok, samsung q serisi 100 hz renkleri sony gibi değil ama çok akıcı bir de dts çözmüyor, samsung ru7400 de 50 hz ama sony 50 den daha akıcı, philips dediğim gibi aradığım renk doğrulupundan uzak ama çok özellikli dolbyvisiondan dtshd ye kadar bir çok özelliği barındırıyor arada kaldım açıkçası.

  • eamedic @eamedic

   @anile gri dengesi, ve siyahları beğenmiyorum normal tvlerinde nanocell olanı bile denedim hoşuma gitmiyor görüntüler bulanık geliyor bana, oled hariç tabi oled yanmasından korkmasam denediğim ve kullandığım tüm görüntü oluşturucular (sony 4k projektörler dahil) içinde gördüğüm en güzel görüntüleri oluşturuyor, belgesel türünde özellikle saatlerce kitlenip izleyebilirsiniz.

 • Batuhan @achfighter

  Android için ek para vereceksen verme. Lazım olursa mi box s alırsın.

 • Mlih @melih-atmaca

  50PUS7303/12 kullanıyorum. Paneli iyi. Ambilight gayet iyi çalışıyor. Hdr+ ve DTS çalışıyor. Android de takılma, donma vs yok. Kumandası kullanışlı, ön kısmı normal kumanda, arkasında klavye var, sesli komut vs. sorunsuz. Genel olarak memnun eder.

 • Osman Kahramanoğlu @marquis

  2014 model 4K Phillips android televizyonum 720p video bile oynatmıyor Youtube'dan, 2019 model 4K Phillips televizyonum 4K videolarda hiç takılmıyor Youtube ve Netflix'te. Fakat ilginç bir şekilde 2014 modelin paneli bana daha kaliteli geliyor. 2014 modelde şöyle bir sıkıntı da var. Çözünürlük olarak 4K 60fps seçtiğimde ekranın en sağında yukarıdan aşağığa ince bir yeşil çizgi var. Ben zamanında pek üzerine düşmedim fakat bu yüzden tvlerini başka modellerle değiştirenler olmuş. 2. televizyonu da buna rağmen Phillips seçmemin tek nedeni de ambilight bu arada, gayet keyifli oluyor. Zamanında sadece Şikayet Var'a yazmıştım, standart bir cevap verilmişti, ben de yoğunluktan uğraşamadım.

 • AnilE @anile

  güncel versiyonlarda Android düzgün diyorlar.

 • Kreetwight @kreetwight

  bu yeni televizyonların hepsinde kanal değiştirmek işkence geliyo bana. eski tüplü televizyonlar fişek gibiydi.