#TürkTelekom #rezaletgibirezalet
Musterisi olmayani bile mağdur etmeyi basaran tt un yedigi halti gece gece farkedince sinirim tepeme zipladi 😡
turknet vdsl kullaniyorum tlf ile birlikte, nakil icin basvurdum ve gerizekali tt ekipleri gelip hattin ucunu kutuya biraktilar. kablomu cektim, modemi bagladim hicbir sey yok. bekle bekle en son bakayim tlf calisiyor mu dedim ve hatta tlf bagladim. cepten ariyorum calmiyor, cebi arayacagim hatriniz bu yone kapali diyor 🤔 farkettim ki sonu 12 olan numaram 00 olmus 😡 ve bu kurumsal bir hat, allah bilir hangi devlet dairesinin. evime bagli bu yanlis numaradan tt u aradim, bizle alakasi yok diyor salaklar sanki turknetin ekipleri baglanti yapti santralde. zorla ariza kaydi actirdim...
kac gundur turknet e bosa kiziyormusum, adamlar muhtemelen interneti verdiler dogru porta ama o port kim bilir nereye bagli santralde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • kei @kei

    netspeed ya da millenicom düşünün turknet'e ulaşmak imkansız.

  • POfficer @jepping

    2019 Şubat'tan beri kullanıyorum ben çok memnunum. Yakın zamanda VDSL geçişi de yaptılar. Hız artışı da yaşadım aynı fiyata. Ev telefonu da kullanıyoruz bedavası var. Her yönüyle benim için olumlu. Ha çok olumsuzluk yaşayanda var. Genelde şöyle deniyor; Türk Telekom'da kopmadan kullandığınız bir hat varsa Turknet'te sorun yaşanmıyormuş. Öbür türlü çileye dönüyormuş. Ben Türk Telekom'da kopma yaşıyordum ama pek sık değil. Turknet'te 1.5 yıllık zaman diliminde kopma yaşamadım gibi bir şey.

  • suicide @suicide

    @aliytrklkmz hattinizda suregelen bir sorun varsa bulasmayin, tt ekipleri her turlu pisligi yapiyorlar cunku cozmemek icin. sorunsuz ise mutlu mesut kullanırsınız. musteri hizmetleri falan bana gore hikaye, uygulamada destek kismi var yaziyorum kisa zamanda donus yapiyorlar zaten. uyduruk 16mbit en ucuzu 90-100 lira olmus tt da, adamlar 35e kadar gayet guzel veriyorlar sinirsiz 75 liraya daha ne olsun.