MacBook Air ve MacBook Pro 13 kağıt üzerinde birbirine oldukça yaklaştı malumunuz. Arada da ciddi fiyat farkı var. Kafalarda oluşan sorulara cevap vermekte yardımcı olsun diye şöyle bir bölüm çektim. Apple bilgisayar almak isteyip karar veremeyenlere yardımcı olur umuyorum:

#macbookpro #macbookair #apple https://youtu.be/NPTINvmssII

Züğürdün çenesi: MacBook Air mi, MacBook Pro mu almalı?

Bu bölümde MacBook konuşuyoruz. Hafta başında 13 inçlik yeni MacBook Pro modelleri piyasaya sürüldü. Yine birkaç hafta önce MacBook Air serisi bir güncelleme...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Koray @koraysuna

  Hocam officeyi nerden kurdunuz konu dışı oldu da. kürekli mi acaba yoksa kapı gibi orjinal mi? ben orjinaline baktım yükleyemedim çok pahalı satılıyor.

  • Alper Demirci @aademirci

   Office'in hikayesi şöyle: Aralık 2014'ten bu yana Office 365 Üniversite aboneliğine sahibim. 4 yıllık 150TL'ye satın almıştım. 4 yıl dolunca bir kere daha yeniledim, o da 4 yıllık 290TL oldu. Özellikle 1TB OneDrive olduğu için oldukça faydasını gördüm, aylık hesaplayınca da baya ucuz oldu. Ama ne yazık ki artık Office 365 Üniversite ürünü satılmıyor sanırım, aradım bulamadım.

  • Koray @koraysuna

   @aademirci Evet alınmıyor artık öğrenci falan da değilim zaten orjinal fiyatları da çok uçuk. Peki kürekli kursak zararı olur mu bilgisayara?

  • Alper Demirci @aademirci

   @koraysuna Kürek işlerini yaklaşık 7 yıldır bırakmış biri olarak diyebilirim ki, risk sevip sevmemeye bağlı tamamen. Arkaplanda Office'in yanında neler kurulur kim bilir. Ama kurulmayabilir de 🙂