iki gündür assassin's creed odyssey oynuyorum. dövüş sistemi eski assassin's creed'lere göre değişik geldi. eski dövüş sistemi daha akıcıydı. artık birilerini öldürmek daha zor. artık 5 kişinin arasına seviyesine bakmadan dalınmıyor. (sanırım bu dövüş sistemi origins'le geldi. ama onu oynamadım)

bana saçma gelen şey artık suikastler kesin ölümle sonuçlanmıyor. evet, düşmanın seviyesi sizin denginizse tek seferde öldürüyorsunuz. siz 10. seviye düşman 40. seviye ise ölmüyor. ne anladım suikastten o zaman.

bir görev gereği seviyemin çok üzerinde bir kaleye sızdım. biraz zaman alsada uğraştım, görünmeden düşmana yaklaştım. normalde saklanarak suikast yaptığımda öldüremediğim adamı belki böyle öldürürüm diye düşünüp uykusunda yakaladım. düşmanımın uyuduğu yerde F tuşuna basıp "assassinate"'i seçtim. elimdeki mızrağı adama saplayıp içinden geçirdim. ama canı %1 ancak gitti, sanki kürdan saplamışım gibi. bu olay çok saçma olmuş. tabi bu olaydan sonra, önce saldırdığım adam sonra bütün bölük üzerime hücum etti. kaçmak zorunda kaldım.

#AssassinsCreed #AssassinsCreedOdyssey

BeğenFavori PaylaşYorum yap