Hepsiburada, HepsiJet, Hepsiexpress bu üçünün adının geçtiği yerlerden kesinlikle uzak durun beyler.

Hepsiexpress ile market alışverişi yaptım 09:00 - 13:00 siparişim 17:30'da geldi. Gelen kıyma da bozuktu zaten. İade etmeniz için evinize gelmeleri gerekiyor ve o tarihler dolu tabiki.

Dün hepsiburada üzerinden hepsijet servisini kullanarak +15 TL fark ile 07.04.2020 (Bugün) tarihinde 09:00 - 13:00 saatleri arasında teslim edilsin diye Xiaomi Redmi Note 8 Pro söyledim ve bugün teslim edilmeyeceğini az önce öğrendim. #Hepsiburada #HepsiJet #hepsiexpress

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Aykut Ç. @aykut

  Cuma günü öglen amazondan telefon aldım cumartesi 12:30 gibi elime geldi , ama market alışverişi için şuan hepsiburadadan başka alternatif az maalesef, alırken çabuk bozulacak şeylerden uzak durmak lazım, benim verdiğim sipariş belirttiğim tarihte geldi aldığım tavuk ürünü soğuktu fakat, kapalı kutu bir ürünümde poşete biraz su akmıştı, şu süreçte yapacak birşey yok büyük ihtimalle ciddi yoğunluk da yaşıyorlar

 • Umut Koçak @umtk

  Hepsiburada'nın birkaç kez bu hizmetlerini kullanmış ve memnun kalmıştım. İçinde bulunduğumuz dönemleri göz önüne aldığımda bu konularda makul ölçülerde anlayış göstermeye başladım ve kendimce şu sıralar bu tip hizmetlerde aksaklıklar yaşanmasını mazur görüyorum.

  • Nefes @nefes

   Kesinlikle, şuan normal bir dönemden geçmiyoruz, bende fazla farklar vererek aldığım servislerin yerine getirilmediğini gördüm, ama arayınca o ücreti iade ediyorlar, çözüm kolay, 15 TL verdim diye adamı satın almıyorum ki, "Beklemek istemiyorum, 15₺ farkla daha hızlı gelsin" diye para veriyorum, gelmezse, paranı iade alırsın, kıymanın bozuk olmasına bir şey diyemeyiz. Ama daha bir serviste, hemde böylesine yoğun dönemde hizmetleri değerlendirip, uzak durun vs. bana doğru gelmiyor. Hepsiburada dan yaklaşık 50 bin ₺ civarında alışveriş yapmışım yıllar boyunca, bir sorun da yaşamadım şükür.

  • alper212 @alper212

   @nefes Taahhüt ediyorsa yapmak zorunda ben 15 liraya adamı satın aldım mi dedim ?

   Bu konu "Türknet i aradım 100 mbit destekliyor diye interneti bağlattım eve geldi 25 mbit" diye söylenenleri haksız duruma mi düşürüyor ? Adama söz vermişler parasını veriyor ve kandırılıyor. Her şey ödemeyi alana kadar sonrasında özür dilemeler başlıyor.

  • alper212 @alper212

   @nefes Bizde az buz harcamamışız 😀

 • alper212 @alper212

  Aynisi başıma geldi mor kıyma

 • alper212 @alper212

  @emmi @aykut @umtk @rhymestein içinde bulunduğumuz dönemi biliyorum hocam. Bana taahüt veriyor şu saatlerde getiricem diye, anneme bekle kıyma gelicek diyorum saat 17:30 da kıyma geliyor. He çöpe attım her türlü beklediğimle kaldım.

  Dün telefon siparişi verdim. 2500 liralık bir de 9 TL kargo ücreti alıyor. Hadi hızlı gelsin diye üstüne 15 daha verdim etti 25 lira. Sonuç ortada.

  Bunlar tamamen çakallık peşinde. Eleman sayın belli, gideceğin adres sayısı belli. Her şeyin istatistiği var bunlarda. Yetiştiremeyeceksen ne diye "Ertesi Gün Teslimat" diye ödeme yaptırtıyorsun.

 • alper212 @alper212

  @orcun Hepsi sınıfta kaldı. Aynı fikirdeyim daha bir şey almam. Acı tecrübe ederek yaşadık 🙂

 • luminaobscura @luminaobscura

  Şimdiye kadar iki kulaklık iade ettim herhangi bir sıkıntı yaşatmadılar. Bazı şeyler şans. Ben yiyecekleri görmeden almak istemem. Bizim mahalledeki market evlere serviste yapıyor. Bir sorun olursa zaten birbirimizi tanıyoruz. Lokal marketleri kullanmak daha mantıklı yiyecekler için.