Razer Kraken Ultimate 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık | ITOPYA

Razer Kraken Ultimate 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık En iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile RZ04-03180100-R3M1 ITOPYA'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Razer alma ya, sakın. Geçen bendeki ouroboros masadan kedi yüzünden yere düştü. Hani ne olabilir ki ? en kötü üstü biryeri kırılır değil mi ? bir düştü varya böyle vazo nasıl patlar dağılır aynı öyle gitti. Seviyordum da keratayı lazer algılayıcısı vardı böyle yağ gibi kayıyordu ekranda imleç, birde ele iyi oturuyordu ayarlamıştım. İçinde tek kalem pil var onla standı var hem kablolu hem de kablosuz kullanılıyor. Hani o yüzden razer mazer alma ya çok dayanıksız yapmışlar. Ki bu dediğim mouse da öyle boktan değil yani herifler küp şekilde plastik kutuda satmış vs. bir kutusu var ben hayatımda böyle afilli kutu görmedim. 😀

  • reducto @protego

   Yok ben almıyorum sadece haber vereyim dedim, zaten alacak para yok 😀 benim G700s de iyice kafa sallamaya başladı ondan mahzun mahzun mouse'lara bakıyodum :D, sol klik bazen çift tıklıyor, bazen ben daha tıkı bırakmadan kendisi bırakıyor iyice saçmalamaya başladı 😀 Ucuz mouse da yok malum. Solda 4 tuşu olsun kablosuz olsun diyince fiyat fırlıyor.

  • Orcun @orcun

   @reducto Aman ha razer mazer boşver. 😀 Ms fareleri nasıl acaba ? Eskisi gibi dayanıklı mı ? Olmadı switch alalım senin fareyi yapayım ya yapacak birşey yok. Çok pahallı meretler.

  • reducto @protego

   @orcun Sorun tek yeri olsa neyse 🙂 Orta tuş gidik, ek tuşlardan biri gidik, sol klik de gidiyor şimdi 😀 Cesaret edebilsem açıp yapıcam da uzay mekiği yapmışlar sanki herifler

  • Orcun @orcun

   @reducto Yapılır ya atla deve değil ya ? uygun parçaları alınır yapılır. 😀

 • freshmind @freshmind

  Teknolojik eşyalar için "iyi kullanırsan bozulmaz" argümanı ile uzunca bir süre savunma mekanizması oluşturan şahsımı, 3 ürünü ile bozguna uğratan yegane firmadır.

  Bir adet mouse, bir adet Gamepad ve kulaklıkları 1'er arayla çöpe çıkmıştı. Razer'ın servisi ve geri almamak için attığı taklalar aklıma geldikçe, neden yıllardır bir tane bile Razer ürünü almayışım cevap buluyor.

  Resmen bünye antikor oluşturdu. Adını görünce kaçıyorum. Zamanında aldığım, en pahalı gamepadlerinden birisi 12 günde perte çıkınca, forumlarında ve farklı teknolojik kanallarda kronik bir problem olduğunu öğrenip (malzeme kalitesinden, bozuk analogtan, her tarafanın çatır çatır etmesine kadar) iade başvurusunda bulunduğumda, benden kullanım raporuna kadar (kaç saat pc'de takılı kalmış kaç oyun oynamışım vs vs) isteyen bir firmadan bahsediyoruz.

  Kulaklığından gelen yapıştırı/uhu kokusunu ve basslı seslerde ki bozulmayı da unutmuyorum. En uzun süre fareleri yaşamıştı, o da 3 ay sonra çift tıklamaya başlamıştı.

  Gamepad konusunda aynı problemi yaşayan yabancı bir kişi, destek forumlarında Razer'a, "oyuncakçı, teknolojik eşya yaparsa bu kadar olur" yazınca araştırmıştım, adamlar hakikaten zamanında oyuncak merkezli bir firmayımış 🙂

  Gece gece senin yorumun altına içimi döktüm, kusuruma bakmayasın.

  • reducto @protego

   Yok yok iyi oldu uzun uzun yazmışsın, deneyim aktarımı iyidir, bilgilenmiş olduk 🙂

  • BURAK ADAGÜN @burakadagun

   Geçmiş olsun. Köstek olan servis yerel mi ulusal mı?

  • freshmind @freshmind

   @burakadagun Mouse ve Kulaklık için yerel, Gamepad için ulusal. Teşekkür ederim, geçti gitti zaten, bir daha işim olmaz.

  • SeMMiH @semmih

   12 Günde mousepad e ne yapılabilir diye düşünüyorum. Böyle firmalardan nefret ediyorum. Benim de tövbem mediamark etedir. Aldığım bozuk çıkan kablosuz mouse u utanmadan tamir edip verdiler. Tanımda arkadaşlarım vardı. Huzursuzluk çıkmasın diye bir şey söylemedim. Üstüne bir de beklediğime mi yanayım.

  • BURAK ADAGÜN @burakadagun

   @freshmind Yerel yetkililere alıştık da, ulusalın benzer mantıkta olması garip geldi. Özellikle de Logitech, Sandisk ve Amazon'un verdiği hizmete şahit olunca. Logitech son zamanlar da fazla detay sormaya başladı fakat yine de yardımcı olmaya çalışıyor.

   Geçen sene Razer'in HammerHead BT kulaklığını almıştım. Meizu EP61 ve Anker SoundBuds Slim'den pil harici pek farklı gerlmeyince hayal kırıklığı olmuştu. Kutusunda yatıyor.

  • Orcun @orcun

   @burakadagun Zaten adamlar oyuncakçıymış, bu gaming ürünlerin kaynağı da bu zaten ışıklı renkli şöyle böyle ürünler oyuncak havasında hep. 😀 Yalansa yalan denilsin 😀 büyüklerin oyuncağı hesabında ürünleri var. Logitech adama artık 40 derecen su getirtiyor. Mouse bozuk diyorsun aha videosu bu ya diyor içine basınçlı hava tut ulan pc görmüyor pc ya ne diyorsun sen ? wireless frekansı tozdan etkileniyor mu ? açıklamaya gel çay demle. Kulaklık bozuk sağ veya sol taraftan ses kablosuz modda gelmiyor, kablolu da geliyor demek ki içindeki yongada arıza var. Üst birime aktarılıyor video çekiyorum atıyorum vs. yok değişimi onaylanmamıştır reddedildi vs. vs. ulan ben ne yapayım bu kulaklığı ? 100 liralık olsa parçala fırlat at gitsin ya 1500 1000 liralık kulaklık ? çöp oldu. Sandisk usb bellek bozuldu adamlara yazıyorum pc görmüyor ne yapıcam ? kipadan almıştık o zaman 1 sene olmamış plastik usb belleği işte cruze bilmemne değiştireceğiz vs dediler. Bana ondan sonra ups kargo kodu verildi, ben sanıyorum ki oh be yenisi geliyor her halde ? nerdeeeeeeeeeeeeeee ben ups kargoyu arayacakmışım adamlara bu kodu verecekmişim bana kutu verecekmiş o kutuya koyup adama geri verecekmişim. Ups'i ara ki bulasın diyorum gelmiyor ulaşamıyorum bunlara yapacağımz birşey yok çat diye kestirdi attılar.

  • BURAK ADAGÜN @burakadagun

   @orcun Logitech son bir kaç kayıtta dediklerine benzer şeyler yaptı. Özellikle de kronik çift tıklama sorunu için kayıt açtığımda oldu. Adamlar kolay ürün değiştiriyor diye suistimal eden çoktu. Onlarda detaylı araştırmaya geçtiler sanırım. Buradan bir tavsiye etti diye, iletişime geçince bir ya da iki ürünün yenisi temin edildi. Eskilerin de imhası istenmedi.

   İstanbul olduğumdan ve iş yerinin adresini kullandığımdan ötürü sanırım, kargo firmaları ile aram iyi şuan. Firmaların sitesinde yazan hizmet içeriği neyse onu sunuyorlar. Sandisk için çağırdığım UPS kuryesi ise gelenlerin içinde en bilgiliydi. Tüm prosedürü ben söylemeden detaylıca anlatmıştı.

  • Orcun @orcun

   @burakadagun Ya bende de öyle oldu, m330 vardı onu yazdım ilk seferde okey dediler b330 geldi. Aynı model ama türkiyede olmayan versiyonuydu. Haydaaa o da bozuldu ? neyse yazdım gene güvenip demesinler mi işte bilmemne tutun olmuyorsa garantisine verin vs. yahu diyorum değişti zaten ilki de hediyeydi yani 2 senede 2 mouse değişti. Yok işte şunu yapın bunu yapın vs vs mouse'u çekiçle parçaladım. Onun da resmini çektim alın dedim kırdım birdaha logitech mouse evime sokmam internette kimseye önermem. Birtane bayan yazdı sonra ulaştı yeni ürün gönderilmiştir ups şeysi gelecek vs. geldi geldiği gibi buradan bir arkadaşa sattım. O olaydan sonrada cidden yani para verip logitech birşey almadım alacak olanlarada hep abi almayın çöp oluyor firmada ilgilenmiyor dedim. En son işte ts'de biri tamire g933 yolladı onda da böyle uğraştım dedim bak olmuyorsa böyle ne yapalım ? hiiiç ilgilenilmedi. Onun harici de işte sağolsun gene bir arkadaş mekanik klavye yolladı o da şansa logitech. 😀 Gene allahın cezası markadan kurtulamıyoruz. 😀