Üniversitelerin bahar dönemi iptal edildi. Uzaktan eğitim artık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • FidelCastroRuz @fidelcastroruz

  Yökün işlevsizliğini, üniversitelerin de özerk olması gerektiğini anlamış olmamız gerekiyor. Sınavlar ne olacak hiç bir açıklama yok. Yahu boşverin 2ay eğitmeyin kimseyi, dönüşte kaldığımız yerden devam edelim. Kimseye faydası yok zaten bu sürecin.

 • Orcun @orcun

  AÖF efendi iptal etmemiş öyle bir bilgi de yok. Zaten her 6 ayda bir takır takır para alıyor, 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor, uzaktan eğitim ama sınavlarına ta ebesinin kucağındaki bilmemne okulunda giriyorsun. Benim sınav ilim ilçem izmir bornova işte versene beni bornovada bir okula ? yoooooooooook nerdeeeeee, çiğliye menemen'e ebesinin bilmemneresindeki okula veriyor. Birde 2 oturumsa sıçtın, öğleden sonrakine başka okul oluyor falan ooooooooooooooooooooooh daya babam daya beleşe para toplansın. Ha eskiden ücretsizdi kitaplar alıyordun kaldırıldı, online olmuş vs pdf indir oku kitapları parayla satıyorlar. Bu sistemi sadece para kaldırmak için yapmışlar yani açık, para gelsin milleti haraca bağlayalım ama adı da açık öğretim üniversitesi olsun demişler.

 • Erkan @erkan123

  Online eğitim boş.( Klavye başında sabah akşam tıkınan abiler alınmasın) 😀

  • erigma @erigma

   Kalitesiz desek daha doğru. Harvard üniversitesinin derslerini bi izleyin ondan sonra görüş belirtin bence bu konuda. Anadolu üniversitesinin açık derslerine bakma fırsatı bulmuştum videoların geneli kalitesiz kitap yada pdfleri okuyorlar genelde sadece ve çok bayık ölmüş gibiler anlatırlarken.

  • Erkan @erkan123

   @erigma Hocam yurtdışı bahsetmiyorum. daha önce de kendi durumuma yazdım university of california yı takip ediyorum zaten. Ara sıra da John Hopkins üniversitesini fakat bizimkiler bitik. Çok kötü oldu okula severek koşarak gidiyordum şu hale bak alsşkdsa keşke dönem dönem iptal olsaydı.

 • FreeRun @freerun

  İzmir kuzey güney olarak ayrıldığı için bornovada çiğlide kuzey olarak geçiyor, ama arasında çok masafe var, malesef bunu hala düzeltmemiş olmaları üzücü