Evde çocuklarınızla nasıl vakit geçiriyorsunuz , özellikle henüz okula başlamamış çocuklarınızla ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Halil @hcaktuna

  Saklambaç oynuyoruz, maç yapıyoruz, tepemize çıkıyor evi dağıtıyor, arada biraz çizgi film falan derken patates ediyor bizi sonra vurup kafayı yatıyoruz. Yani evden çalışma diye bir şey yok benim için.

 • Kendi Fikri @kendifikri

  Bu konuda çok yetersiz görüyorum kendimi.Maalesef. Çocuklara göre çok hantal kalıyorum yetişemiyorum. Eve gidişim 7:30 oluyor,yemek vs derken 8:30. Ağırlık çöküyor üstüme sonra. Kızlarım genelde kendi kendine oynar birbiriyle. Telefon tablet bakıyorlar bazen.İleride bunun pişmanlığını duymamak için biraz daha aktif olmam lazım sanırım.

  • BraVe @brave

   Benim çocuğum yok (Evli bile değilim, hatta kız arkadaşım bile yok. Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.) ancak çevreden duyduğum deneyimlere göre zamanın nasıl geçtiğini kimse anlamıyor ve çoğu ebeveyn çocuğun nasıl büyüdüğünü kaçırıyor.

 • Alper @dragon06

  Oğlum kitap okuyor ama kızım (iki yaşında) genelde elinde İPad’le çizgi film izliyor, kendi kafasına göre açıyor kapıyor falan akşam oluyor. Bu ara kendileri takılıyor, pek oyun oynamıyoruz.

 • Martin @martin

  2 buçukluk kızım tepemden hiç inmiyor. Annesinden çok bana bağlı. Geceleri bensiz asla uyumaz. Bilgisayar başında oturtmaz. Boyama kitabı veriyoruz eline karalıyor. Güneş varsa ayakkabılarını giydirip balkona çıkarıyorum. Biraz çizgi film izliyor. Telefonu eline verirsen youtube açıp izliyor. Vermezsen istemiyor. 6 aylık kardeşi var. Onunla oynuyor bazen. Genel olarak o da sıkılıyor biz de.

 • Meraklı @merakli

  Hiçbir şey yapmıyoruz çünkü çocuğum yok 😀