https://www.hurriyet.com.tr/gundem/skandal-goruntu-cok-tepki-cekmisti-yakalandi-41477396
Bu Veled-i zina da yakalanmış. Aklını başına getirecek bir ceza da bu alır umarım.

Skandal görüntü! Çok tepki çekmişti, yakalandı

Adıyaman'da market raflarındaki sütleri içip, lokumları yiyerek cep telefonu ile kaydettirdiği görüntüleri sosyal medyadan paylaşan 15 yaşındaki M.M.T. yakalandı. Gözaltına alınan...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Kurabiye @kurabiye

  Malesef hiçbir şey olmayacak. Karakola götürüp, yapma etme bir daha dedikten sonra salınacak. Sonra tekrar yapacak bu kadar.

 • Orcun @orcun

  Çektiği tarih saati söylesin, mağazada kameralar var incelenir harbiden doğru mu söylüyor yanlış mı ? bakılır. Doğru bile olsa yaptığı davranış sıkıntılı.

 • Orcun @orcun

  Kazımak değilde, aslında bir ehiliyet verilmesi lazım. Nasıl araba kullanıyorsun ehliyetin olmadan kullanamazsın ya aynısı olsun. Bir sorumluluk yükler yani kişiye, adam ehliyeti alsın öyle kullansın ? şart koyulsun ya 18 yaş altındakiler şu şu uygulamayı kullanamazlar. TC kimlik ile üye olunsun. Tamam anasını danasını birisi kullanıp tabi ki üyelik açar ama böyle başıboş bırakmaktan çok daha iyidir. Biraz uğraştırmak lazım. Sonuçta açılmayan kilit kasa vs yok ama açılıyor kolayca diye kapısını açık bırakmaktansa kilit koyuyorsun hatta 2 3 tane de daha koyarsın ki çalacak olan herif uğraşsın.

  • Doğuş @dogus

   sokağa çıkmayın gerekmedikçe insanlar ölüyor diyorsun onu dinletemiyorsun. Bazen sert kurallar 1 can kurtarır. Geri kalan yazdıklarım gitmiş biri bana geri kafalı dedikten sonra engelledi galiba. Salla be @orcun evet birebir tanımıyorum ama senin benim gibi insanlara bir şey olmasında gerisi de kendini kurtarsın. Bazen bu gençlere, ölen insanlara üzülüyorum sonra üzüldüğüme de üzülüyorum garip bir durum.

  • TongYabguHan @tongyabguhan34

   @dogus Ben sildim. Tartışmanın uzamasına gerek yok. Geri kafalı da demedim zaten.

  • Orcun @orcun

   @dogus Yapacak birşey yok dostum, yazı ile insanlara birşey anlatmak çok zor. Çünkü duygu yok, konuşarak ifade etmek ile yazı ile ifade etmek arasında çok fark var. Senin yazdığın duygu düşünceyle adam onu okuyamıyor. O yüzden zaten kavga hır gür dövüş vs çıkıyor. Engelleyen engellesin ya ne yapalım ? küfür etmedik birşey yapmadık neresinden anlıyorsa anlasın engellesin ne yapayım. Sonra alıyorlar 4-5 yan charlarını bana soruyorlar abi telefonum bozuk ne yapacam diye vs. böylede ironik durum.

 • Ali Mali @mali5481

  linke girdim biraz aşağı kaydırdım geri çıkmak için 5 kere geriye basmam gerekti, iki haber okusam 20 kere geri çıkmam gerekecek.