Merhaba;

Akılsız bir LG Televizyonumuz var, bunda genelde APK ve IPTV yayınları falan kullanılacak şekilde önerisi olan var mı? #mibox olarak mı farklı bir şey mi tercih etmeliyiz? Ekran yansıtma özelliği gibi artısı olursa da harika olur. Bütçe olarak 400 TL civarında düşünüyoruz ama 3-5 artı veya eksi olabilir. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ad33p @ad33p

  Netflix, AmazonPrime vs yüksek çözünürlükte (480p üzeri) izlemek istiyorsanız MiBox yok hdfilmcehennnemi, turkvod, beetv vs kullanmak istiyorum diyorsanız Android Box (Tanix Tx6 fena değil)

  • Ahmet Tokyüz @atokyuz

   Film amacından ziyade maç yayınları falan izlenecek o yüzden düşünülüyor ana amaç olarak. Telefon'da falan uygulamalar ve APK'lar mevcut ama TV'ye görüntü aktarımı sağlanamadığından dolayı böyle bir şey düşündük. Yarın öbür gün icap ederse de YouTube falan filan üzerinden diğer içerikleri izlesinler diye düşündüm.

  • ad33p @ad33p

   @atokyuz O uygulamaların çoğu dikey hazırlanmış oluyor, televizyona geçince kontrolü vs sıkıntı olabiliyor. Ben 400 lira üstü verilecekse MiBox'a sıcak bakıyorum, onda tam sürüm GooglePlay yok ama alternatif mağza uygulaması ya da apk yükleyerek kullanabilirsiniz. AndroidBox'larda mesela Netflix uygulaması kumanda yön tuşları ile çalışmayabiliyor illa fare moduna almak gerekiyor vs. Biraz daha rahat bir kullanım istiyorsanız, AndroidTv arayüzü gibi MiBox alabilirsiniz. Tabi onun da 2gb Ram 8gb depolama gibi görece eksik donanımı var, android kutulara göre ama stream işini rahatça yapar.

 • Fatih @fatihy

  Apk kurulacak ise mi box s almayın.