Arkadaşlar, Kamil Koç'ta Bumerang hesabı olanlar var mı? Normalde sürekli bilet alıyorum ve Bumerang'a giriş yaptıktan sonra bilet alma sayfasında bilgilerin otomatik girilmiş olması ve ödeme kısmında puanlarımın görünmesi lazım. 2 farklı tarayıcı ve önbellek temizleme yapmış olmama rağmen bilet sayfaları giriş yapmamışım gibi görünüyor, bilgiler girilmemiş oluyor ve puanlar da görünmüyor. Giriş yapmadan alayım dedim bu sefer de 3d secure şifresi girdikten sonra hiçbir şey olmadı, telefonuma mesaj da gelmedi. Bir dener misiniz? (Giriş yapıp herhangi bir seferden koltuk seçin, bilet alma sayfasında hala giriş yapılmış oluyor mu onu merak ediyorum.)

Kamil Koç | Online Otobüs Bileti

Sektöründe lider marka Kamil Koç ile online otobüs biletinizi güvenle satın alabilir, sefer detaylarına ve şube adres-telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Batuhan @achfighter

    Bumerang derken sen diyelim bir yere giderken seni oraya götürüp indirmeden geri mi döndürüyor? Bumerang diyince aklıma geldi. 😀

  • berrram @berrram

    Bumerang hesabım var ama daha önce hiç bilet almadım lakin bir sorun gözükmüyor bende. Tabi bir de böyle bir durum var
    "Sevgili Yol Arkadaşımız
    Bumerang Programına özel indirim ve kampanyalardan yararlanmak ve kazandığınız puanları harcamaya devam etmek için, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında veri işleme ve paylaşma izni ile ilgili güncellenen üyelik koşullarımıza izin vermeniz yeterli. İzninizi kolayca vermek için hemen tıkla."