#KonuDışı Normalde başka markanın sütünü içerim. Evdekilere, "İçim ürünlerini Bimede süt ürünlerini üreten Ak gıda üretiyor, aynı kalitesiz ürünler, İçim ürünleri almayın" diyorum ama babam gitmiş bu markanın sütünü almış. Arkadaş bu nasıl süt? Gözlerinizi bağlayıp içseniz su dersiniz. Sanki su içiyorum.

Bu Ak gıdanın kötü ürünleri yüzünden Bimden süt, peynir yoğurt vs. almıyorum. Aynı firma İçimede üretim yapıyor ve yıllardır gördüğüm kadarıyla Bime ürettiği kalitesiz ürünün aynısını İçim yazılı kaplarada dolduruyor. Bimdeki Ak gıda üretimi sütle Ak gıda üretimi İçim sütü içtim. İkiside aynı su gibi ve kıvam olarakta çok kötü ve tatsız. Bimdeki Ak gıda üretimi kaşarı ve Ak gıda üretimi İçim kaşarı yedim. İkiside aynı su gibi aşırı yavan bir tat ve çok kalitesiz. Ak gıdanın hem Bim ambalajına hemde İçim ambalajına aynı kalitesiz ürünleri koyduğunu düşünüyorum. 2 markanında birebir aynı kalitesizlikte olmasının başka anlamı yok ve ikisininde üreticisi aynı firma.

Uzun süredir ilk defa bir sütü zorla içiyorum. Her yudumda süt değilde su içiyormuşum gibi. Bardağın dibinde az kalıncada döktüm gitti.

* Başka marka: Pınar. (Market raflarındaki en beğendiğim süt ama onunda fiyatı uçtu)

BeğenFavori PaylaşYorum yap