Nergis çiçeğinin mitolojik hikayesini anlattım. Diğer videoda resimlerin sabit olması sorununu çözdüm sesi az daha yükselttim.
VİDEO: https://youtu.be/S1FdnZ33BNk

Eğer videoyu beğenirseniz beğenmeyi, paylaşmayı,abone olmayı unutmayın 🙂

#KonuDışı #YouTube #mitoloji #nergis #TakipEdilesiYoutubeKanalları

Nergis Çiçeğinin Hikayesi

Nergis çiçeğinin Yunan mitolojisindeki hikayesine bakıyoruz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • arthapot @arthapot

    Bak dostum kanalın trafik kaynaklarının sadece %25 harici yanı youtube dışı. Bu %25 in sadece %1 'i Teknoseyir ektede SS'i var. Ben burayı reklam için kullanmıyorum. ( ki o %1 benim için çok değerli çünkü ne istediğini bilen Teknoseyir kitlesi yanlış anlaşılmasın lütfen ) Geçmiş paylaşımlara bak buradan geri dönütler alıp videolarımın kalitesini arttırmaya çalışıyorum. ( örnek : https://teknoseyir.com/durum/1199127 ). Teknoseyir benim için bir aile ve her zamanda bu yönde davrandım. Burada ki amacımız aile olmak Teknoseyirin bünyesine katkıda bulunmak, kısacası biz buranın çocuğuz zaten. Görüşlerine saygım var ama istersen yukarıdan engelle diyebilirsin ve görmezsin. Keşke birbirimizi desteklesek böyle köstek olmak yerine burada bunu yapan insanlar var onlara da tekrar çok teşekkürler.

  • arthapot @arthapot

    Şunuda eklemek istiyorum kimsenin aklında soru işareti kalmasın. Toplam ömür boyu izlenme 213.414 ve bunun 46.198 yani %21,7 harici kaynak yani Youtube dışı. Bununda 1.949 yani %4,2 TS özetle 213.414 izlenmenin 1.949 TS. Burası benim için reklam yeri değil bir aile ve öğrendiğim kendimi geliştirdiğim yeri.