#Samsung 'un #Android10 #OneUI2.0 güncellemesi alacak cihazların tarihleri kesinleşmiş.

Galaxy S9 (Şubat)
Galaxy S9+ (Şubat)
Galaxy-A30 (Mart)
Galaxy M40 (Mart)
Galaxy-A6 (Nisan)
Galaxy-A7 (2018) (Nisan)
Galaxy-A50 (Nisan)
Galaxy-A50s (Nisan)
Galaxy A70 (Nisan)
Galaxy-A70s (Nisan)
Galaxy-A80 (Nisan)
Galaxy Fold (Nisan)
Galaxy-M30s (Nisan)
Galaxy Tab S6 (Nisan)
Galaxy-A6+ (Mayıs)
Galaxy-A9 (2018) (Mayıs)
Galaxy-A8-Star (Mayıs)
Galaxy-A10 (Mayıs)
Galaxy-A10s (Mayıs)
Galaxy-A20 (Mayıs)
Galaxy-A30s (Mayıs)
Galaxy-A9 (2018) (Mayıs
)Galaxy-M10s (Mayıs)
Galaxy-J6 (Haziran)
Galaxy-A20s (Haziran)
Galaxy-J6+ (Temmuz)
Galaxy J7-Duo (Temmuz)
Galaxy-J8 (Temmuz)
Galaxy Tab S4 10.5 (Temmuz)
Galaxy Tab S5e (Temmuz)
Galaxy Tab A 8 (2019) (Ağustos)
Galaxy Tab S5e (Ağustos)
Galaxy Tab A 10.5 (Eylül)
Galaxy Tab A10. 1 (2019) (Eylül)

https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-s9-now-set-to-get-android-10-update-in-february/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa @mkyb

  Alacakları son güncellemede bu olacaktır zaten bu cihazların.

 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Şu konuyu kimse merak etmiyor mu?

  Galaxy S8 ve Note 8 bu listedeki hangi cihazlardan daha zayıflar ki güncelleme alamıyorlar? Hemen hemen hepsinden güçlüler ama güncelleme alamıyorlar. Neden?

  @mesutcevik bunu çök güzel açıkladı videosunda. Kasten yapıyor. Yeni ürününün satışını baltalamamak için yapıyor. Ancak "Samsung güncelleme vermiyor" diye adı çıkmasın diye de 1 ana güncelleme veriyor zoraki. İstemeye istemeye... Yoksa kesinlikle onu da vermez.

  https://www.youtube.com/watch?v=H3xqe4MKeMg

  • Mustafa @mkyb

   Samsung'un diğer bir uyanıklığıda cihazı eski Android sürümüyle çıkarmak. Sonrasında zaten piyasada olan Android sürümüne güncelleme verince güncelleme verdik diyorlar.

  • Orcun @orcun

   A10 J6 j7 j8 A20 A30 m10s vs bunlar android 10 alacaklar. Ama sadece s8 note 8'den daha sonra çıktıkları için alacaklar. Bunların hepsini topla birtane s8 bile etmez, ne ekran ne performans ne de kamera olarak s8 bunları böyle sıraya dizer parmağı ile döver. Ama işte dediğim gibi sadece yeni çıktığı için veriyor başka bir anlamı yok. @mkyb Hemen hemen her üretici öyle bu arada, bile bile piyasada olan yeni çıkmış android sürümüyle değil bir evvelkisi ile çıkıyor ki o yenisini de 6 ay 8 ay sonra verecek vs. vs. pixel telefonlar işte one plus falan böyle değil galiba ama diğer hepsi böyledir. Yani bunu google'da diretmiyor, koca samsung yani sen adama diretsene '' bilader başlatma senin cihazına da satışına da ya delirtme lan beni sana birdaha lisans vermem o tizeninle mutlu mutlu yaşatırım. Silerim lan seni duyuyor musun ? siler siler tuvalet kağıdı gibi atarım akıllı ol keserim.'' diye demiyor ki ? ha ama niye desin ? lisans satıyor parasını alıyor yeni cihaz vs. google'ın umurunda değil daha kendi telefonuna adam gibi sahip çıkamıyor ? 😀

 • Alim Bozkayalar @sqn

  7 tane çıkarsa bile samsung fanı olurum, bu kadar model ile nefret oluşturuyor bende.

 • Erkan @erkan123

  S8 gibi bir model çöp olmuş.

 • Orcun @orcun

  Eskiden S ve note serisi üst segmentti, A serisi orta J serisi ise giriş. Ama artık o değişti. S10 diyorsun s10 plus s10 s10e var birde yenisi s10 lite gelecekmiş.
  Note 10 diyoruz bunda da aynı onun da lite modeli gelecek derken s ve note serisi dahil 6 model etti. Ha bunların kendi içinde birde 5g olanı olmayanları var.
  A serisi eskiden ölüydü, vardı ama 2017 18 vs diye isimlendiriliyordu model kodu değişmiyordu ama samsung onu da bitirdi.
  A10 var onun a10s'i var, a20-a30-a40-a50-a70-a80 derken böyle daha bitmiyor s takısı olanları ve de yeni çıkan geçen dönemde a51 ve a71 modelleri de var.
  J serisi malum öldü ama busefer işte a serisinin a10 vs oraya konumlandırıyordu ki M serisini icat ettiler. M20 çok tutunca m30 m30s falan fişmekan oradan yürüyorlar ama ee çorba oldu. Sıkıntı aslında burada premium marka ürün yapamıyorlar. Sebebi de android pazarında yapamazsın çünkü rakibin çok fazla ve hepsi android. Ama ios iphone öyle değil sadece kendi cihazında var ve alt orta segment yok sadece üst segmentte var onu da işte çok eleştiri alınca ulan '' 1000 dolara ayfon mu olur ya'' diye vs. hooop SE geldi yetmedi, XR yaptılar o da yetmedi iphone 11 yaptıalr lcd ips ekranlı diğerleri pro ve max olanlar oled ekran vs. vs. güya işte iphone'da ucuzu yeni modeli 11 olmuş oldu. 🙂

 • Ahmet aykök @systemnet

  İşte bu yüzden bir daha kainat gelse Samsung almam galeyana geldim gaflette bulundum note 9 aldım daha yok bittti

 • xpow3r @xpow3r

  s8/s8+ neden yok hayret bi olay yahu

 • Serdar Semercioğlu @serdarth

  İki ana güncellemede Samsung güncelleme defterini kapatır. Galaxy S'i hem kullanmadım hem dönemindeki uygulamayı hatırlamıyorum ama S2'de de böyleydi. Evet kapasitesi yeten telefonları devre dışı bırakıyor mu bırakıyor ama halen isyan edenleri ve kandırılmış gibi tepki verenleri anlamıyorum.

 • Ufkabakan @ufkabakan

  S8 serisine günceleme vermemek büyük ayıp, S8 kullanıcısıyım. Büyük ihtimale bir sonraki telefonumda yine de Samsung S10 Lite ya da S20 ailesinden olacak. Çünkü Android aleminde bu adamlar kadar güzel resim çeken alet yok. Arkadaşın Mi9t pro'su ile benim S8 kıyasladık. Aynı kareyi (Loş ışıkta ledleri yanıp sönene çam ağacı) yan yana çektik, S8 bariz çok daha iyi/net görüntü verdi.

  • Orcun @orcun

   Peki milyon dolarlık soru çektiklerinize sizin ekranda mı ? yoksa onun ekranda mı baktınız ? niye dersen samsung'un amoled'i yeşil ve sarı tonları abartıyorken mi9t yada başka android diyelim mavi tonlar ağırlıklı yeşiller ve sarılar 2. planda kalıyor. Gerçi 9t orta segment cihaz sn855 li model pro olanla düz olanının kamerası da aynı.

  • Ufkabakan @ufkabakan

   @orcun Herkes kendi ekranından baktı çektiği resme. Ama burada renk doğrulu vs değildi sorunumuz, misal Mi9T ISO 2000 ile çektiyse, S8 ISO 500 ile çekmiş ve daha net, keskin bir görüntü çıkarmıştı. Günüz ya da bol ışıkta tüm telefonlar iyi çekiyor ama loş, ışıkta fark ortaya çıkıyor. Mi6 'mı da sırf resim ve video da focus hunt sorunları sebebi ile satmıştım. Yoksa Mi6 bile şuan ki S8 den daha akıcıydı. S855 ile uçuyor cihazlar. Xiaomi kendi kamerası aracı yerine Google Cam vs kullansak belki işler değişir.