Şu bilgisayar fiyatına göre nasıldır Acer SWİFT 3 SF314-56 'ya bakarken buna denk geldim.

Asus VivoBook 15 X512DA-EJ957 AMD Ryzen 5-3500U 2.10GHz 8GB DDR4 256GB SSD Vega...

Asus VivoBook 15 X512DA-EJ957 AMD Ryzen 5-3500U 2.10GHz 8GB DDR4 256GB SSD Vega 8 15.6” FullHD FreeDOS Notebook fiyatını ve özelliklerini görmek için hemen incehesap.com'u tıkla
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pennywise @pennywise

  @orcun @tongyabguhan34 @zatisahaneleri

 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  Özellik bakımından bu daha çok memnun eder. Swift 3'ün malzeme kalitesi bundan iyidir. belki ekranı da daha iyi olabilir. Hatırladığım kadarıyla swift 3'te mat ekran var.

 • Orcun @orcun

  Güzel ama kasa plastik mi metal mi ? metal gibi duruyor ama asus olunca insan şüpheleniyor yani metalimsi plastik çıkabilir.

 • TongYabguHan @tongyabguhan34

  Dediğin işler için Swift üzmez dostum. Bunda @orcun hocama katılıyorum.

 • Zahid Öden @noobzayt

  Acer SWİFT 3 SF314-56 kullanıyorum aklınıza takılan bir şey varsa sorabilirsiniz.

  • Pennywise @pennywise

   @noobzayt Valla bu çok iyi oldu hocam çok teşekkür ederim.
   -Öncelikle genel olarak memnun musunuz cihazla ilgili herhangi bir şikayetiniz var mı diye sorayım.
   -Pil performansı nasıl günlük kullanımda ortalama olarak kaç saat gidiyor şarjı günü çıkartıyor mu?
   -Cihazı mediamarkta inceledim gayet beğendim fakat klavyesi çok hoşuma gitmedi. Siz klavyesinden memnun musunuz zamanla alışılıyor mu?
   -Klavyesi kimi yerlerde arkadan aydınlatmalı diye geçiyor ben bakmayı unuttum. Arkadan aydınlatma var mı varsa işe yarıyor mu gece karanlıkta yazı yazılabilir mi?
   -son olarak siz hangi rengi tercih ettiniz. Ben lacivert modeli çok beğendim fakat çevremdekiler genelde gri daha güzel diyor kararsız kaldım.
   Şimdiden çok çok teşekkür ederim hocam.

 • Zahid Öden @noobzayt

  1- Genel olarak çok memnunum ofis ve günlük işler için fazlasıyla hızlı ve yeterli. Herhangi bir şikayetim olmadı şu ana kadar.
  2- Hiç pilini biterecek kadar gün boyu kullanmadım ama hafif kullanımda 10 saat kalan pil yazıyor
  harici yazılım ve windowsu kendi şarj iconunda. Şarjı biter mi diye hi. düşünmemem size bir ipucu verebilir.
  3- Ben sürekli klavye ile yazı yazan bi insan değilim fakat yazı yazan bir arkadaşım -uzun yıllar macbook kullanmış- laptopumu incelediğinde beğendiğini söyledi ve kendisi de bu cihazdan alacak.
  4- Klavye aydınlatmalı beyaz renk. gayet yeterli fakat 10-15 saniye içinde basılmazsa ışığı kapanıyor. Sürekli ışık açık özelliği yok sanırım.
  5- Ben lacivert olanı aldım çünkü en uygunu oydu. Rengi güzel değildir diye düşünüyordum fakat elime geçince çok beğendim epey şık duruyor.

  klavye ışığının fotoğraflarını ekliyorum.

  • Pennywise @pennywise

   Hocam çok teşekkür ederim cevaplarınız ve yardımınız için. Klavye aydınlatması gayet iyiymiş. Bilgisayar resmen benim isteğim üzerine üretilmiş gibi. Hepsiburada da stoğa girsin satın alacağım. @noobzayt

  • Zahid Öden @noobzayt

   @ademarslan Rica ederim. Umarım memnum kalıp uzun süre kullanırsınız. Son olarak eklemek isterim, cihazın panel ips fakat renk üretim kabiliyeti muhteşem değil fakat görüş açıları çok iyi haberiniz olsun. n140HCA-EAC , Chi Mei CMN14D3 panel kodu bunlar. Benim asıl laptopum da ips fakat onun ekran çok kaliteli, karşılaştırdığımda renklerde ciddi farklar göze çarpıyor. Ama zaten ofis için kullandığımdan benim için önemi yok.

  • Pennywise @pennywise

   @noobzayt 8 yıılık casper kullandığım için baktığım her ekran bana cam gibi geliyor hocam. Bu yüzden sorun olacağını zannetmiyorum. Zaten benim kullanımım da sizin gibi yoğun olarak office kullanımı olacak. Fakat nedenini bilmiyorum ama mağazada sanki görev çubuğu falan gereğinden büyükmüş gibi geldi. Sanırım çözünürlük ile ilgili bir olay. Gerçi çok da sorun değil incik cıncık bunlar.

  • Zahid Öden @noobzayt

   @ademarslan Evet o ölçeklendirmeyle alakalı bir şey ve ayarlanabiliyor. Cihaz size epey uygun duruyor. İyi bir seçim olur.

  • Pennywise @pennywise

   @noobzayt Yardımınız ve ilginiz için tekrar teşekkür ederim, alınca mutlaka izlenimlerimi paylaşacağım.