Ad Astra’yı izledim. Filmin sonuna kadar sırf nereye bağlanacak diye merakım sayesinde dayanabildim. Peki filmin sonunda ne oldu? Hiç! Bildiğin hiç! Filmin konusu neydi, vermek istediği mesaj neydi, sonuç nereye bağlandı anlayan varsa beri gelsin. Yazık günah harcadığım iki saate. Ben yandım siz yanmayın diye yazıyorum. IMDB den de 6,7 puan almış. Hayret edilecek bir şey.

https://www.imdb.com/title/tt2935510/

Ad Astra (2019) - IMDb

Directed by James Gray. With Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Donald Sutherland. Astronaut Roy McBride undertakes a mission across an unforgiving solar system to uncover the truth about his...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • 3dfx @3dfx

  Sinemada izlemek isterken ucakta denk geldi izledim ve gitmedigime sevindim.

 • merakli @merakli

  Aslında filmin konusu ilginç ve ilgi uyandırıcı ama dediğiniz gibi sonu çok saçma yazılmış.

  #spoiler #Spoiler #spoiler
  #spoiler #Spoiler #spoiler
  #spoiler #Spoiler #spoiler
  #spoiler #Spoiler #spoiler

  Filmin sonunda babasının yanında kalsaydı daha mantıklı olurdu. Hatta onu geçtim tam uzay gemisini imha ettikleri anda bir Dünya dışı varlık belirtisine rastlayıp pişman olsalar falan yine de daha iyi olurdu.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Açıkçası ben de büyük hayallerle izledim ve bir cumartesi akşamımı verdim bu filme ama karşılığını pek alamadım zaman geçirmek için tv de oynarken bakılabilir o şekilde bir film bence.

 • Nostromo @nostromo

  Bazı filmler vardır sonuna kadar her şey aşırı sıkıcı ve durağandır. Finaline gelince müthiş bir son ile iyi bir izlenim bırakır insanda. Ama bunda hiç bir şey yoktu. Öyle belgesel gibi bir şey izledim. Görsellik olarak muazzam o ayrı. Normalde 5 puanlık bir film, hadi Brad pitt ve Tommy le jones hatırına 6 etsin.

 • Kesb-i @kesb-i

  Özeti şuydu: Uzaklarda bir hedef ve arayış içerisindeyken yakınınızkilerin, elinizdekinin kıymetini bilin. Gerçekten çok durağan ve sıkıcı bir filmdi. Ben 10 üzerinde 2,7 veriyorum.