#KonuDışı AÖF Sınav merkezi ve yerini İstanbul Bahçelievler seçtim birini Bakırköy'ün en ucunu vermiş yolun karşısı Zeytinburnu diğer yer Kocasinan vermiş onunda yolun karşısı da Bağcılar ne yapmak istiyorlar ben anlamadım evin alt sokağında ve caddesinde 3 5 tane okul niye orayı vermiyor bana

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Tek dersim vardı, cumartesi sabah 9:30 oturum taaaa mavişehirde bir okula vermiş. Gece 11-7 çalışıyorum işten çıkıp 8'de anca evde oluyorum arabaya atlayıp sınava nasıl gideyim ? hiç tuvalete girmeden sıçmadan işemeden mi gideyim ? son 2 yıldır böyle ebesinin nikahında bir okula vs veriliyor ya gidemiyorsun ya da .... yaaa deyip gitmiyorsun. Kayıt yeniliyorsun havaya para gidiyor, kitabı da paralı yetmiyor birde 4 yanlış bir doğruyu götürüyor falan oooooooooooooooooooooooooooooh ne güzel memleket. Açık öğretim işletmesi olmuş, bence isim değişsin artık açık öğretim üniversitesi olmasın.

 • @xeon @johncenaaa

  gidip kopya yazarsın diye abi 😂😂

 • Türker Sezer @dirigeant

  YIllar once sinavda bilmedigim bir semte vermislerdi. Google Maps'ten tarifle gitmeye calismistim ama yanlis durakta beklemisim. Meger ust gecitteki durakta degil, asagida beklemem gerekiyormus. Bu yuzden finali sinavini kacirip o oturumdaki tum derslerden kalmistim. Aradan 9 yil gecti, yurt disinda oldugumdan sinava girme sansim olmadi. O kalan 3-4 ders yuzunden mezun olamadim.

  Gerci ogrenci hesabim hala durdugu icin, edu.tr adresi ile birkac uygulama lisansi vs. aldim, ise yaradi. Ama efendi gibi yakin bir yere verelerdi 8-9 yillik diplomam olacakti simdiye.