Arkadaşlar selamlar, telefonu nihayet aldım. Xiaomi Mi A3 aldım. Android One olması ve kendi kişisel kullanımın multimedya oluşundan dolayı bu modeli seçtim. Yalnız Sony'nin 50 liralık kulaklığı gene bozuldu ve çok sevdiğim müzik ile podcast dinleyebilmeye ara verdim. Yeni bir kulaklık alacağım 250 liraya kadar bir bütçe oluşturuyorum. Xiaomi'nin airdotsları ilgimi çekti ama bütçeme uygun olan versiyonu slikonlu bir model. Slikonlu modellerden ziyade kulağın hava almasına izin veren kulaklıkları sağlık için tercih ediyorum. Kulanım amacım uygun fiyata müzik ile podcastleri dertsiz tasasız, bozulacak mı derdi olmadan dinleyebilmek.
Not: Bluetooth olsa güzel olur ama şart değil yeter ki kolay bozulmasın ve işimi görebilsin.
Ses çıkışı 3.5 mm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Kablosuz güzel bu tam kablosuzlar ama sorun şu en babası 6 saat pil ömrü sunuyor ha fiyata göre değişiyor da ortalama 5-6 saat o da bak ama tam son ses vs değil kısığa yakın seste sunar. Okey güzel idare ettin diyelim ee kutusu var ona tekrar takıcan ki şarj olsun vs. eee o kutuy da birde şarj edecen vs. hani tamam kablosuz güzel de ekstra iş oluyor. Hani bu en kral akıllı saati takmak gibi birşey her allahın günü kolundan kayışı aç çıkart şarj'a koy vs. sabah unutmazsan al tak evden çık vs. vs. vs. hani çok elzem mi dersen ? kullanıma bağlı.

  Birde şimdi sen kulak kanalı içine girsin istemiyorsun güzel ama airpods gibi olanlarda kulaktan düşme riski çok daha yüksek oluyor otobüs kullanıyorsun metro metrobüs vs toplu taşıma derken gün içinde 30 cm dibinde insanlar oluyor oturup kalkıyorsun kulağına çarpsa birşey olsa inerken çıkarken vs düştü nasıl bulacaksın ? teki gittiği an çöp zaten, ekstra önlem alsan ipli çözümler var falan ee kulaklığı tam kablosuz diye aldın e birde ip mi takacan ? hani senin için o airpods türevleri sorun mu çözecek ? yoksa ekstra senin için sorunlar mı yaratacak ? bence bunları ölçüp biçip tartıp ona göre kablosuz kulaklığa geç derim.

  Kablolu istersen 250 liraya güzel kulaklıklar bulursun. Earpods türevi sennheiser philips vs birçok kulaklığı var gene kanal içien girmeyen tipte vs.

  • Matil @gmatil

   Peki hocam kablolularda neyi önerirsin, benim için kriter hemen bozulmasın cebime montuma koyduğumda 3 ay sonra yenisini almka zorunda olmayayım. Birde konuya hakimsin, kablolu kulaklıklara nasıl bakmak gerekir?