Yerli markası, işte hızlı servis ar-ge şöyle iyiyiz böyle iyiyiz canlı yardım vs. vs. teoride böyle. Peki pratikte nasıl ? https://www.casper.com.tr/hakkimizda

https://www.casper.com.tr/destek
Buradan notebook'u seçiyoruz. Sonra diğer diyoruz, çünkü listede geçen sene sattığı F800 modeli yok. Altta F800 görünüyor tıklıyorsun hiç bir şey yok. Sadece pdf'e tıklarsan kitapçığı iniyor e hani sürücüsü bunun ?

Canlı destek diyor 4 gündür ticket atıyoruz bağlanan yok eden yok vs. vs. geri dönen dahi yok. Driver booster vs ile buldurtup yüklüyorum olmuyor sapıtıyor alet. Ne olacak şimdi ? Harici ekran kartını görmüyor, görse dahi sürücüsü kurulunca mavi ekran veriyor, çünkü üreticinin verdiğini kurman lazım ki sapıtmasın. Ne oldu şimdi alet çöp mü oldu ? Anakartını kim üretmiştir allah bilir. Onu da artık çinli garip gureba sitelerden bulacaz demek. Sonra insanlar niye yerli markasından uzak duruyor almıyor vs. adam alır mı ? almaz. Bende olsam bende almam, uğraşılacak dert değil çünkü.

Casper Bilgisayar | Senin Hayatın Senin Teknolojin

Casper, masaüstü, dizüstü, oyun bilgisayarı, akıllı telefon ve tablet ürünlerinde hizmet veren ve en iyi ürünleri, en rekabetçi fiyat ve servis hizmeti ile sunan global ölçekte bir Türk markasıdır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap