#WhatsApp Herkes yavaş yavaş karanlık modu entegre ediyor uygulamalara. Sık kullandığım bütün uygulamalar Gmail'den Letterboxd'a Mooveit'e kadar artık geçtiler. Bu kadar yaygın kullanılan bi uygulamaya bi karanlık mod getirmek ne kadar zor olabilir ya? IOS 13 ile her taraf karanlık güzel güzel kullanırken Whatsapp'a girdiğimde gözüme fener tutulmuş gibi hissediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Bilerek yapılmıyor. 15 sene önceki msn şuan ki whatsapp'tan belki 10 kat daha ilerdeydi. Hala da öyle msn'i baz alalım dosya paylaşma vardı istediğin gibi paylaş, resim video müzik mp3 dosya aklına ne gelirse paylaş. Görüntülü ara sesli ara vs. kafana göre istediğin resmi dosyayı gif'i ekle ve karşında o resim vs olmasa bile görebiliyordu. İstediğin gibi yazını özelleştir rengi şu bu vs. vs. karşıda olan kişide yoksa bile görebilirdi. İsim cisim ne dinlediğim alayını özelleştirebiliyordun. Onu bırak titreşim vardı ya, adama yazdın cevap mı yok titret, telefonda varya 10 numara olurdu ya titret telefonu titresin. 😀 Dediğim gibi bilerek yapılmıyor çünkü güncelleme ile gıdım gıdım verip yenilikmiş gibi duyuracakta o yüzden, yoksa yani başka mantıklı açıklaması yok. En basiti pc'de de whatsapp var değil mi ? e arkadaşım niye hala telefon bağlı olmak mecburiyetinde ? telegram gibi olsun ? bana diyorki pc'de açık telefon nete bağlı değil vs ya böyle malca birşey olabilir mi ? oluyormuş.

  • Özgür Petro @ozgurpetro

    Apple gibi ballandıra ballandıra verirler, öyle kuru kuru olur mu? Sanki başkalarında yokmuş gibi heyecanlanır kullananlar da.