#TeknoYardım LG g4 cihazım Youtube'da video izlerken sanki ben tıklamışım gibi 5-10 saniyede bir videoyu sürekli durduruyor. Bazen Google klavyesi de (özellikle tarayıcıdan buraya bir şey yazarken) geri tuşuna basmışım gibi kendi kendine sık sık kayboluyor. Tüm yazılımlar güncel. Sebebi ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • @

  Ekran orijinal mi ?
  Bazen özellikle kalitesi düşük ekranlarda yanlış algılama oluyor.

 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  Dokunmatik panelin bağlatılarında bir sıkıntı olabilir sanki.

 • p.h.l. @paheli

  Ekran orijinal hiç tamir görecek durum olmadı. Bir kaç kez düştü ama görüntüde hiç çatlak vs yok @m-ahmet @slim-shady

 • eballack @eballack

  Bende de YouTube'da video izlerken video bazen duruyo kendi kendine. Ama video başı maksimum 1 kez oluyor bu. Uygulama ile alakası var diye düşünüyorum.

 • @

  eğer yazılımsal bir şeyse çözmesi çok daha kolay. Newpipe yükleyip deneyin bir de.
  Ya da youtube'ı tarayıcıdan açın,bakalım aynı şey oluyor mu ?

 • Orcun @orcun

  Yazılım atıp herşeyi sıfırdan kurup birde öyle denemek lazım. Eğer olmuyorsa, bu çift tıklama ile uyandırma kapatma mevzusu var. Bu lg telefonlarda g2 g3 g4 vs. vs. lg'e hastı bilenler bilir. Bunu da öndeki sensör ile yapıyor, yakınlık sensörü var cepteyse cihaz yada işte kapalı yerdeyse kapatıyor ekranın dokunmatiği ama dışarda önünde engel yoksa dokunmatik hep uyanık bekliyor senin 2 kere dokunmanı vs. ki öyle çalışıyor. Ama işte o sensörde sorun varsa sapıtıyor. Başımıza geldi mesela yeni ekran takıyorduk dokunmatik sapıtıyor vs ondan sonra sensörü kapattık bir düzeldi vs yazılımla onu kapatma ayarı olması lazım, çift tıkla uyandırma işini açıksa kapatın. Baktınız gene olmuyor o sensörün yeri belli üstte ahize sırasında orayı elinizde veya işte siyah bant ile kapatıp video'u açın ve başka birşeye dokunmayın bakalım düzelecek mi ?

 • Semih Karcı @semih-karci

  Tamamiyle statik elektrik ile alakalı bataryayı cikar powera bas bas cek ses acma kapamaya bas sürekli ben oyle yapinca bir daha yapmadı birde cakmaklardaki elekteikli ucu ekrama degdirip 2 kere çaktım galiba o ise yaramis olabilir