Gezerken sizler içinde kareler toplayayım dedim. Muhteşem bir şehir ve 1 günde her yeri gezilmiyor doya doya gezmek için zaman ayırmak lazım yeniden gideceğim. Balmumu müzesi, odun pazarı, Eti su altı dünyası, masal şatosu, esminyatürk Türk dünyası şaheserleri derken koca günü devirdik... İyi seyirler...
Buyrun sıcak sıcak video 😀
https://youtu.be/d9gkQia9Ix8

#KonuDışı #Eskişehir #esminyatürk #balmumumüzesi #etisualtıdünyası #gezi #GezilecekYerler #geziseyir

Eskişehir Gezimden Manzaralar

Gezerken sizler içinde kareler toplayayım dedim. Muhteşem bir şehir ve 1 günde her yeri gezilmiyor doya doya gezmek için zaman ayırmak lazım yeniden gideceği...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • yalinindisindakiadam @yalinindisindakiadam

  Youtuberlık hedefin var mı? Ona göre bir iki şey demek isterim :d

  • arthapot @arthapot

   Para kazanmasını açmadım bile 😀 içerik üretmeyi seviyorum. Sallanma ve ışık yansımasının farkındayım çektiğim yerler çok kalabalıktı o kadar çarpan vardı ki ve asıl amaç gezmekti ışıkta aksiyon kamerasının şifresini unuttum teli bağlayıp kapatamadım 😀 ama yorumlarını alırım.

  • yalinindisindakiadam @yalinindisindakiadam

   @arthapot
   +Kanalın adı güzel, kullanışlı.
   +Oynadığın oyunlar da ilgi çekici

   -İntro çok uzun, bu zamanda uzun intro izlenmeyi düşürür.
   -Bu tarz vloglarda insanlar seni merak ederler şehirden ziyade. Ki çektiğin tarz maalesef hiç olmamış, amatörler dahi iki yer çekip göstermiyor.
   -Konsepti tam oturmadan vlog işlerine girmemelisin çünkü popüler değilsin. Konseptinle popüler olduğun zaman vloglar anlamlı olur.
   -Oyun videolarının tarzını Orkun,Enes vs 6-7 yıl önce aynen senin gibi yaptılar. Ama artık bu tarz ilgi çekmiyor. Yorumunu ve nasıl eğlence sağlıyorsun onu görmek ister insanlar.

  • arthapot @arthapot

   @yalinindisindakiadam Asıl işim gereği de yorumlara dönütlere önem veririm işim sanat 🙂 Eleştirilerin için teşekkürler. Sadece ikinci kısma birşey söyleyeceğim ben aslında vlog gibi düşünmedim Eskişehir'i 1 gün içinde gezmem gerekti ve bu sırada şehirden görüntüler topladım videolaştırdım ama izleyiciler bunu bilemez çekmek için gitmişim gibi düşünür, açıklamada bir şekilde belirtmem lazımdı.

 • Alperen KARAOĞLU @akaraoglu

  Eskişehir'de yaşayan biri olarak Eskişehir'e gelen kişilerin gezdiği çoğu yeri gezmemişimdir muhtemelen. Şu saydıklarınızı gezdim ancak bunlar gezilecek yerlerin 3'te biri sayılır. Mesela Eskişehir'de yaşamama rağmen Eskişehir'in en meşhur yerlerinden biri olan Odunpazarı evlerini tam olarak gezmemiş ve oradaki müzelere gitmemiş biriyim. Kimse yaşadığı şehrin kıymetini tam olarak bilemiyor...

  • arthapot @arthapot

   Çok haklısınız üstelik Eskişehir tam olarak gezmek için 1 gün değil günler lazım. Bir ara sokağa sapıyorsun pat çok güzel bir heykel çıkıyor resmen şehrin her yeri sanat eseri dolu tekrar geleceğim çok güzel bir yer.