mi band 4 kullanıcıları ne kadar memnun? Apple watch dan sonra nasıl gelir? Samsung gear serisi veya yeni serilerden almaya gerek yok diye düşünüyorum, 200TL civarı fiyatı var, adım saymak, nabız ve hafif günlük spor için iş görür değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Filtre @kahve

  Apple watch kullanıcısı olarak memnunum. 7/24 kolumda. Bildirim için kullanıyorum aslında. Ara sıra apple watcha dönüyorum lakin geceleri her zaman mi band kolumda oluyor.

 • POfficer @jepping

  Akıllı saatler ile kıyaslayamam fakat söylediğiniz şeyler için gayet yeterli. Ben adım sayarı da spor işlevini de kullanmıyorum açıkçası. Tek kullanımım saat ve bildirim.

  Türkçe dil desteğinin hala gelmemiş olması sinir bozucu bunu da ekleyeyim.

 • lterlemez @lterlemez

  Akıllı saat telefon ile ilişkinizi bayağı azaltıyor. Görüşme yaptıranlar daha da kesiyor. Her bildirimde telefona bakmak zorunda kalmıyorsunuz. İstatistik tutmayı seviyorsanız, oldukça etkili ve daha tutarlı istatistikler veriyor. Tek dezavantajı bağlantı türleri, BT'nin mesafesi çok kısa, Wi-Fi ise her gittiğiniz yerde aynı şekilde kurulmuş olmalı, yoksa çok işe yaramıyor.

 • Alp @acpcore

  Apple Watch'um var, Android'e geçtiğim için Mi Band almayı düşünüyorum, sormak istediğim Apple Watch'dan sonra Mi Band watch'u aratır mı, yukarıda saydığım özellikler için yeterli gelir mi?