Çok çabaladın. Hasta yatağından kalkıp Hatay'a gidersen yorulursun hatta ölürsün dediler dinlemedin gittin. Vatan için 15 senede 30 sene çöktün sonuç bu atam.

Bizden bir bok olmaz ama senin gayen iyiydi, sağol, varol.

#10Kasım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • cengiz @cengiz

  Okuyan düşünen sorgulayan geçmişini tanıyıp bilen ve saygı duyan gelecek için her zaman az çok fikirleri ve planları olan bizden bir bok olmayacak'ta kimden olacak?
  Bu ülkenin başına gelmiş en güzel şey saygı rahmet ve özlemle anıyoruz. Canım atam.

 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  Yakın siyasilerin vazgeçirme çabasına karşı O'nun " Hatay " hayali sonu oldu, zamana yayılıp acılar içinde öldürüldü. Ruhu şad olsun. Turgut Özal'ın da K.Irak hayali zehirlenmesine vesile oldu. Maşa mı desem Paşa mı desem istifa etmiş anla be Adam. Küt diye getti şişman adam. Misak-ı Milli sınırlarını aşma, hayal bilem kurma, emperyalistler döğerler...:=))) Tayyip Erdoğana ABD-Rusya bir sınır çizdi. Durmazsa ne olacak göreceğiz...

  Menderes ABD-İngiliz mandasını bırakıp ağır sanayi için Sovvetin kapısını çalacaktı. 6.Filoyu taşlayan çocuklar astı...:=))) Devrimsel Mankurt... Bunlar zıvanadan çıkmasın diye Feto ve Türkeş sahaya sürüldü. Sadece okumak yetmez.

  İsrail'in kardeş Kürdistan sevdası Türk'ü kısa vadede zora soksada eninde sonunda acılar içinden diriltecek gibi... #TurkishUnion