#TeknoYardım Hala borcunu ödediğim telefonu yoldaki su birikintisine düşürdüm.Kamera,hoparlör, dokunmatik, şebekede sıkıntı yok telefon görüşmesinde ise karşı tarafın sesi çok az geliyor.Az sonra pirince daldıracağım, hakkınızı helal edin.Harbiden moralim çok bozuldu, çok kötü bir duygu allah kimseye yaşatmasın. 🙁

Düzenleme: İşteyim imkanlar kısıtlı,başka ne önerirsiniz.(Olaydan 10 dk sonra pirince koyuldu)
Düzenleme2: Telefon modeli: #XiaomiRedmiNote7

Düzenleme3: Öncelikle desteğiniz için teşekkür ederim.Şimdi eve geldim telefonu dediğiniz gibi hiç açmadım,borcama koydum bastım pirinci.Tanıdık telefoncu yok,telefonculara güvenmiyordum buradaki okuduklarımdan sonra gram güvenmiyorum.

> İki gün sonra pirinçten çıkardıktan sonra yukarıda yazdığım hatanın devam ettiğini farz edelim.Mi STORE'a gidip karşı tarafın sesi gelmiyor desem sıvı teması(kullanıcı hatası) gün yüzüne kesin çıkar mı yoksa belli olmaz mı dersiniz?Ya da direk gidip olayı anlatsam,bu sefer parayla yapıp sonra garantimi fes ederler mi? Bunu sorma sebebim 6 aylık bile olmayan telefonda hayalet ekran sorunu vardı yakında götürecektim.
Yarın bir gün #GhostScreen için servise gitsem, kardeşim zamanında sıvı teması var hadi yallah derler mi.
> Ya da sorunsuz çalıştı diyelim; içinde sıvı kalıp ileride oksit,korozyon ihtmali %100 müdür?

* Bundan sonrası için nasıl bir hamle yapmalıyım.

Vallahi sinir stresten işte akşamı edemedim bugün.
Komik olayı anlatayım;hava güneşli on numara hava var yolda sadece bir tane su birikintisi var 10cm çapında.Kulaklığı çıkarıp cebime koyarken düştü,kaydı kaydı suya girdi saniyesinde alıp kuruladım.Asıl zoruma giden ise birikintinin yüksekliği tam telefon kadar olması. 😀 Aslında löööpp diye suya girdi diyemeyiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap