Esas proje : Bilinçsiz hibrit Titan İnsanlar mı oluşturma çabası. Peki bu boyutlar Savaşmak için makul mu? " Ye'cüc ve Me'cüc " fikrinde biri cüce diğeri dev olan iki cinsin yeryüzüne orta dünyadan ( Ortadoğu'dan ) dağılarak fitne çıkaracağını söyler. Bunların yerden mi fışkıracağı yoksa uzaydan gelen bir yabancı ırk mı olacağı bizce meçhul.

Hatta bunu İsrail'in yeni Matrix şehrine NEOM bağlayanlar da var. Elflerin gerçek dünyada karşılığı İsrailoğullarıdır. Tanrının çocukları olan Elflerden başkötü tarafından Orklar türetilecek. Trollerde ayrı bir yardımcı yıkıcı ırk olacak. Dünya şeytanın olacak derken...

Sonrası Hollywooddan geldi : İnsan olan John Connor ( Hz. İsa ) gelerek fitneyi bitirir. Bu kadar çalışma, bu kadar emek, ayıp demezler mi?

Hiçbir ANİME sadece görsellik sunmaz. Lütfen maldanado gibi izleyip dalıp da gitmeyin. Eski Ahitin dallarının alınıp günümüz felsefesi ile bir miktar harmanlanıp örtünerek sunulmasıdır. Güç senle olsun...:=))) Bu kadar yeşillik yeter bu teknososyale...

Youtube kanalı kursam 200K abone ( koyun ) bulup güder, ekmeğimi çıkarırım valla. Bizim millet yeşili sever. Biri dolarda diğeri de din meselerinde. Bizans yanlış rengi seçmiş dini yapılarda yani. Türkler için uygun değil. Ortaasyadan buraya geliş sebebi Yeşillik değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap