Apart interneti hotspota geçtiğinden beri neredeyse olmadığı için internet bağlatmayı düşünüyorum. Taahhütsüz internetlere şöyle bir baktım en ideali oris gibi geldi. En yakın konu da @picklerick sana ait 🙂 Oris kötüdür vs. diyen yoksa eğer ve @picklerick sen de memnunsan referans kodu alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pickle Rick @picklerick

  Gerçekçi konuşmak gerekirse, bana vaadedilen 100 mbit’i sunamadılar ve suçu TT’nin verdiği modeme attılar. Kısmen haklı da olsalar tek çözümü bana yeni modem satmak idi. Kabul etmedim ve 50’lik pakete geçtim. Şuan normalde 47mbit, steam-netflix’te ise 54mbit görüyorum. Bu hızı sağlayabilmeleri bölgedeki TT altyapısıyla doğrudan orantılı. Memnunum, ilk günlerde bu yaşadığım sorunları arayarak çözüme kavuşturmak Turknet’ten sonra harika geldi. Gerçi Turknet’ten de çok memnunum ailemin evinde, burada hizmet veremediklerinden Oris’e yöneldim.

  Oris Telekom arkadaşını getir kodum bu: 8504749525 Geçiş işlemleri için size telefonla ulaştıklarında kodu iletmeniz yeterli. Umarım sizde memnun kalırsınız. Kendi fiber modeminizi kullanacaksanız 100 mbitlik paket almak çok daha mantıklı hareket olacaktır.

 • FidelCastroRuz @fidelcastroruz

  Oturduğum muhit yeni olduğu için sadece fiber ve dolayısıyla TT var. Aklımda 100mbit olsa da anlatıklarını düşünmüştüm ben de acaba sorun çıkar mı diye. Vaadedilen 100mbit verilmezse bulunduğumuz ay içinde 50ye düşebiliyorsak sorun yok benim açımdan. 10liraya 2 katı hız elbette daha cazip malum. Neyse başvuralım bakalım teşekkür ederim. Son olarak da kurulum kaç günde gerçekleşiyor?

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  TT fiber altyapı varsa millenicom tavsiye ederim. 2 günde kuruldu. 100mbit saat fark etmeksizin sabit geliyor. Memnunum.