#akış #RedDeadRedemption2 PC versiyonunu almak istiyorum fakat kutulu versiyonu çıkar mı çıkarsa nereden alabilirim 300 tl para vereceğiz bari el ile tutulur bir eşya olsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Marmara Kazım @digitalanimal

  arkadaşım kutulu GTA V almıştı. Her seferinde DVD'lerden krumak gerekiyor. 3 saat sürüyordu kurulum. Kimisinde de dvd'ler de sorun çıkmıştı. Bir de DVD'nin çizildiğini düşün. Hiç gerek yok. 300 lira gibi bi rakama zaten kutulu versiyonu vermez adamlar...

  • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

   İçinden çıkan keyi aktif edince hesaba eklenmiyor mu?

  • Marmara Kazım @digitalanimal

   @ozgurg hayır, öyle olmuyor. 8 dvd vardı sanırsam. hepsini taka taka kurduk. içinden çıkan key, oyunu dvd'lerden kurduktan sonra aktifleştirmek için gerekiyor. eski cd keyler gibi.

  • Gump @runforrest

   Aynen ben de GTA 5 i kutulu aldım, bir daha böyle bir hata yapmam. Steam'ın yedekleme ve indirme işlevleri olmayınca oyun kurmak vs. resmen zulüm oluyor. En son 7 CD idi heralde hepsini İSO yapıp öyle sakladım ama ona rağmen bile en son 35gb mı ne indiriyor oyun, komple dert yani o iş. Rockstar Launcher da indiriyor ediyor diyorlar ama bir Steam rahatlığı arıyorsun her zaman, kısacası hiç tavsiye etmem.

  • mertdg @mertdg

   @boheme yanlışınız var, social club üzerinden indirebiliyorsunuz kutulu alınmış gta 5'i.

  • Marmara Kazım @digitalanimal

   @mertdg kutu üzerindeki kodu girdiğimizde olmadı. oyunu dvd'lerden kurduktan sonra o kodu girmemizi istedi. sonra güncelleme yapılmış olabilir. ilk çıktığında almıştık biz...

  • mertdg @mertdg

   @boheme oyunu bir kere aktifleştirildiğinde login olunan rockstar hesabına kalıcı olarak bağlanıyor. biz de arkadaşlarla pc'ye ilk çıktığı gün almıştık. ilk günlerde var mıydı bilmiyorum fakat uzun zamandır çok rahat olmasa da social club üzerinden indirilebiliyor. hatta rockstar launcher güncellemesinden sonra download işleri daha da kolaylaştı. steam görece daha kolay fakat kutulu almak isteyenler cd kırılırsa/kaybolursa endişesi yaşamadan satın alabilirler.

 • Marmara Kazım @digitalanimal

  belki collector edition falan çıkar ama ona da rx 570 parası isterler 😀

 • TwoCenk @twocenk

  Aral yada Sony Türkiye getirir kutulu olarak. D&R'larda falan bulabilirsiniz ancak hiç önermiyorum. GTA 5'i almıştım öyle ( o zamanlar AKK falan bitmesin diye etkisi de vardı ), ilk gün yamasını 5kb/sn ile indiriyordu. Rockstar üzerinden indirmek zulümdü ( Zira kendileri part part indiriyor, DNS'e takılıyor, partların her birisi inerken hız sıfırlanıyor, hata olursa bütün partları siliyordu ).
  Yeni launcher ile sistem nasıl olur, o sisteme entegre etmek sorun çıkarır mı belli olmaz. Zaten çıkan şey en fazla harita olur. Kutulu versiyonlara CD-DVD koymayan firmalar bile var artık.
  Ürünü oynadıktan sonra elden çıkarmayı düşünüyorsanız, farklı bir hesaba kod olarak alıp, ekleyin. Anısı olsun diyorsanız bir figür falan alın daha iyi.

 • sawgent @sawgent

  Kutulu sürüm Rockstar Launcher ile çalışıyor bilgin olsun. Ben GTAV'i ön siparişle almıştım. Sonra kutulu aldığıma pişman ettiler. Yedekleme yok. Kurulu dosyaları yedekleyip geri atsan bile büyük kısmını tekrar indiriyordu. Sonra 40-50TL daha verip steam'den tekrar aldım bunlardan kurtulmak için. Şimdi RDR2'yi de steam üzerinden bekliyorum. Aralık ayında geldiğinde oradan alacağım.

 • Sangakku @sangakku

  En mantıklısı steam ama arkadaş Cd li almak var dı Bee 😢😢😢😢😢