#CSGO 'nun ölüm maçı sunucularının çoğu böyle. Afk adama kutu düşürürsen olacağı bu. Ayrıca son kasa kadar kısa sürede fiyatı düşen bir kasa görmedim. CS GO gidici 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • SeMMiH @semmih

   Temmuz'dan beri toplam 15 saat oynamamışımdır 🙂 Oyunun mekaniklerine vuruş hissine bayılıyorum. O yüzden sadece ölüm maçı atıyorum.

  • Draftx @draftx

   @abdhbal YıL oLmuŞ 2o19 hALa şU oYuNu 0yn4yaN vh4R

  • Draftx @draftx

   @semmih mekanik konusunda haklısınız hocam da efektif olarak öldü oyun. Ne yaparsan yap afksı scriptcisi vs. oynanmayacak düzeyde. Hangi modu oynarsanız oynayın sonuç bu.

  • Emre @emre64

   @draftx Olaya dışardan bakınca görülen tek şey bu tabi. Valve de insanları haklı çıkarıyor, yapacak bir şey yok. Hiçbirimiz oyunun geldiği noktadan memnun değiliz. Ama işin doğrusu da tam olarak öyle değil aslında. CSGO oldukça esnek bir oyun ve aklınıza gelmeyecek kadar farklı yönü var. CS'nin içinde arkadaşlarınızla futbol maçı bile yapabiliyorsunuz, o kadar geniş. Yani temel mekanikler durduğu sürece CS asla ölmeyecek, insanlar her zaman bir yolunu bulacak. Son zamanlardaki ayaklanma ile FACEIT ve ESEA gibi sistemler de halk arasında popülerleşti. Oynamak isteyen hala çok güzel oyunlar oynayabiliyor. Bu yüzden, "Hala bu oyunu oynayan var mı?" demek mantıksız.

  • Draftx @draftx

   @emre64 Zorlarsan her oyunu öyle oynarsın ama genel hatlarıyla oyun kan ağlıyor ve Valve bunun için tek bir adım atmak dahi istemiyor. Yapımcısı bile önemsemiyorsa ben FPS oyununda futbol oynamak için kendimi mi hırpalayacağım? Böyle olmaz, kendileri kaybederler.

  • Emre @emre64

   @draftx Sana FPS oyununda futbol oyna diyen yok elbette, oyunun esnekliğini gösteren bir örnekti o. Ayrıca ne kadar zorlarsan zorla her oyunu aynı şekilde oynayamazsın. Dışardan baktığında oyun kan ağlıyor ama temelinde o kadar da kötü bir durum yok ortada. Bu oyuna ciddi açıdan yaklaşanların hile gibi bir sorunları yok zaten, onlar hile olmayan ve gerçekten oyun oynamak isteyen insanların oynadığı yerlerde oynuyorlar.