https://youtu.be/LPd3vxkSqdk

Masaüstü modunda telefonun ekranı kapansa süper olacak gibi görünüyor. İlaveten oyun geliştiricileri de ekranı kaplayan sanal joystickler yerine gerçek joysitck'lerin deneyimini geliştirmeye uğraşsa tadından yenmeyecek.

ULTIMATE Portable Samsung DeX PC Set Up - Galaxy S10 - Note 10+

Samsung DeX is awesome and I personally love using it so in this video I wanted to create the ultimate Portable “battery-powered” Samsung DeX PC set up. This...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Root61 @root61

  Ben pek beğenmedim. En iyisi halen Motorola Atrix’in yaptığı. Böyle kablo bul bağla,telefonu bir yere yerleştir falan güzel de görünmüyor.

  • empty @empty

   type c kablolar standart oldu. Çift taraflı her alanda kullan. Monitör klavye taşıyorsan kabloda sıkıntı olmamalı. 😀

  • Root61 @root61

   @empty Type c için bir şey demedim ki😀. Bunun type c lisini yapsınlar işte. Bir daha monitör falan uğraşmadan her yerde kullanılır.

  • Coupe @coupe

   @root61 kablolu sistemi heryerde kullanabilirsin ama bunun için illa o doku taşıman lazım.

  • Root61 @root61

   @coupe Amaç da o değil mi? Ağır dizüstüleri ya da parasını haketmeyen ultrabook’ların yerine geçecek,hafif işleri her yerde yapabileceğiniz bir sistem.

  • empty @empty

   @root61 siz her iş tek cihazda olsun istiyorsunuz. Tamamen farklı şeyler istiyoruz görünüyor. Benim istediğim eve sadece bir monitör klavye alayım. Masa üstündeki bilgisayar ihtiyacım hallolsun.

   Sizin istediğinizi adamlar tablet olarak yapıyor zaten. Klavyeli bir kılıf alıyorsunuz direk laptop oluyor. O tabletleri monitörlere bağlayabiliyorsunuz. Oyun kolu takabiliyorsunuz. Her şeyiyle esnek. Bu masaüstü modu felan da yeni tabletlerde mevcut.